Ako sa nalíčiť na bežný deň?

Z celého procesu je najdôležitejšie si v prvom kroku vyčistiť pleť. Na čistenie môžeme použiť niekoľko produktov, ktoré LARENS ponúka, vašim najobľúbenejším je Micellar lotion. Zmyjeme ňou všetky nečistoty z tváre. Nezabúdajme, že po očistení je dôležité spláchnuť micely z pokožky a pokožku dôkladne opláchnuť. 

Po vyčistení pleti pleť zľahka prestriekame Biopeptide Serum v spreji a necháme voľne vstrebať. Ďalej nanesieme ľahký hydrtačný krém Hydrobalance face krém, ktorý zaistí našej pokožke dlhotrvajúcu sviežosť a hĺbkovu ju vyživí. Krém necháme voľne vstrebať a teraz siahneme po korektore. 

Korektorom prekryjeme všetky nedokonalosti na pleti, môžeme ho naniesť aj na okraje nosa a pod očné okolie, ktoré o nás častokrát prezrádza, že sme v noci poriadne nespali. 

Ďalej si na pleť nanesieme BB krém alebo Make-up, záleží len od vás, ktorý produkt preferujete alebo kam sa chystáte. BB krém je veľmi ľahko sfarbený má jemnú pigmentáciu, naopak Make-up má väčšie krycie schopnosti. 

Pokiaľ chceme make up, či BB krém zafixovať, ľahko si pleť prepúdrujeme aby nám make up dlho vydržal. 

Oči sú vsupom do duše, ak chceme vyzdvihnúť krásu našich očí, riasenkou od LARENS si vykúzlime krásne dlhé a husté riasy. Začneme silikónovyým koncom, ktorý riasy krásne predĺži a nadvihne. Klasičkou štetinkou si zase vyčarujeme hustotu a objem, ktorý oko opticky zväčší a dodá intenzívny look. 

Nezabúdajme ani na obočie, ktoré rámuje našu tvár. Preto záleží na jeho tvare a farbe. Vďaka suchej metóde bude náš make-up pôsobiť mäkšie a prirodzenejšie, a naopak ak použijeme mokrú techniku nanášania zvýrazníme ho a dodáme tvári dôraz a intenzitu. Záleží len na nás, ktorú metódu si zvolíme, tu platí však pravidlo, jemný make-up na deň a výrazný na párty či inú slávnosť. 

Lip Balm sa postará o dokonalo vyživené prery, bez prasklinek, či olupovaniu. Perám dodáte lesk a výsledok bude vyzerať dokonalo, čo ocenia najmä tí, čo trpia na suché pery. 

Na záver celého líčenia môžeme make up zafixovať Biopeptide Sérom v spreji, ktorý môžeme naniesť aj na vlasy či nechty alebo na celé telo. Vďaka peptidom, bude pokožka či vlasy vyživené a obohatené o vitamíny. Pokiaľ máte svetlejší typ pokožky, pred tým ako sa oblečiete a vyrazíte do ulíc, môžete vďaka Golden oil dodať vašej pokožke jemný opálený nádych. 

Nech už sa chystáte kamkoľvek nezabudnite si so sebou vziať úsmev, lebo len ten dodá ten pravý ženský look.