Ako si udržať pleť večne mladú?

Vek je len číslo a dôležité je to, ako sa cítite. Avšak s pribúdajúcim vekom vám produkcia tvorby kolagénu klesá, čo je príčinou tvorby vrások. Kolagén je totiž hlavnou bielkovinou v tele, ktorá sa nachádza v kostiach, črevách, v svaloch, zuboch aj pokožke. Jednoducho všade. Pleť je teda pružná a mladistvá práve vďaka kolagénu v tele. Ako však dosiahnuť, aby pleť vyzerala mlado aj vo vyššom veku?

Správna životospráva a dopĺňanie látok, či vitamínov, ktoré podporujú tvorbu kolagénu. Medzi 20-30 rokom života sa tvorba kolagénu spomaľuje o 1% ročne a to vedie k strate elasticity.

Rybí (morský) kolagén pre dokonalú pleť

Morský kolagén sa získava z rýb – ich šupín, kože, kostí a plutiev a jeho výnimočnosť oproti iným kolagénom spočíva najmä v štýle spracovania – je extrahovaný za studena, čím sa zachovávajú jeho biologické zložky.

Vedeli ste, že práve morský kolagén je najžiadanejším spomedzi všetkých živočíšnych kolagénov, ktoré sú dostupné na trhu?

  • Okrem toho, že sa v ľudskom tele rýchlo vstrebáva, je aj bohatý na aminokyseliny, napr. hydroxyprolín, ktorý je dôležitý pre tvorbu kolagénu v bunkách.
  • Býva dokonalým ochrancom pokožky pri vysokom vystavovaní slnečnému žiareniu.
  • Pri dostatočnom dopĺňaní morského kolagénu do pokožky, vám vaše opálenie dlhšie vydrží.
  • Urýchľuje hojenie rán
  • Posilňuje imunitný systém

Najdôležitejšie vlastnosti rybieho kolagénu:

  • je prírodný
  • dostupný
  • netoxický
  • viaže sa na vodu

Ktoré z kozmeceutík Larens obsahujú rybí kolagén?  Musíme povedať, že takmer všetky no vypichneme tie, ktoré by nemali u vás doma chýbať.

Silver Face Gel

Ideálna cesta v boji proti akné, či zápalom. Vhodný pre citlivú pokožku k sklonom k začervenaniu a podráždeniu. Vysoká koncentrácia aktívnych látok vám zaručí perfektné riešenie na problematickú pleť. A to navyše s obsahom kolagénu.

Dermo Face Cream

Rada Dermo je primárne určená pre pokožku, ktorá si vyžaduje extra starostlivosť. Vhodný na každodennú starostlivosť pre citlivú a vysušenú pleť. Je taktiež skvelým riešením pri alergických reakciách a pokožke so sklonom k ekzémom, či lupienke. Poskytuje hydratáciu, zmierňuje zápal a upravuje funkciu mazových žliaz.

Micellar Lotion

Opäť sme pri jednom z našich obľúbených produktov, ktorý dokonale čistí a tonizuje pleť. Slúži na prvotné odličovanie očí a tváre. Okrem toho pokožku upokojuje a obnovuje jej optimálnu hydratáciu.

Z touto trojicou určite nič nepokazíte a navyše doprajete svojej pokožke aktívne látky, vrátane kolagénu. Čo však produkty, ktoré obsahujú Liposomal Collagen complex?

Kolagén zapuzdrený v lipozómoch preniká hlbšie do pokožky, kde intenzívnejšie aplikuje aktívne látky. Viditeľne redukuje vrásky a zvyšuje hustotu kože.

LipoColl Serum

Jedinečné koncentrované sérum, ktoré obsahuje až 20% Liposomal Collagen Complex-u, čím zabezpečuje okamžité zjemnenie vrások a zahustenie kože. Prípravok je z 99,98% prírodný, neobsahuje žiadne toxické ani konzervačné látky. Preto je vhodný pre takmer všetky typy pokožky, vrátane alergickej, či citlivej.

GLA Serum

Exkluzívne sérum, ktoré okrem Liposomal Collagen Complex-u obsahuje aj GLA Complex, v ktorom sa nachádza vzácna kyselina gama-linolénovú. Toto sérum je preto dokonalou voľbou ak chcete pokožku zregenerovať, spevniť a posilniť. Okrem toho, je perfektným stimulátorom pri obnove jej buniek. Revolučná receptúra tohto prípravku pracuje na báze prírodných látok. Zloženie séra je až na 99,6% prírodné. Je vhodný pre zrelšiu a vysušenú pleť.

Hydro Balance Face Cream

Hydratačný krém, ktorý obsahuje aj koktail aktívnych látok a tak zabezpečuje hydrolipidovú rovnováhu pleti. Pleti zaručí okrem perfektnej hydratácie aj spevnenie pokožky, či jej regeneráciu. Vhodný pre všetky typy pleti – zvyšuje jej celkovú kondíciu a spomaľuje prirodzený proces starnutia. Hydro Balance Face Cream je dokonalým ochrancom proti vonkajším vplyvom.

Lifting Face Cream

Dokonalý krém s liftingovým efektom, ktorý v sebe okrem Liposomal Collagen Complex-u, ukrýva aj zmes aktívnych látok – napr. kyselinu hylúronovú, či Phytodermina Lifting. Spojenie týchto látok vzniká dokonalá kombinácia v boji proti starnutiu. Lifting Face Cream nielenže zdvíha ochabnuté kontúry tváre a spevňuje pokožku, ale vďaka kyseline hyalúronovej, ju dokáže udržať vlhkú a hydratovanú.

V prípade, že si neviete poradiť s konkrétnym výberom, nám neváhajte napísať.