Ako správne aplikovať LARENS kolagénové séra na pleť?

Poďme sa pozrieť na to, ako správne vrstviť a nanášať kolagénové produkty na pleť?

Pred aplikáciou kolagénového gélu alebo séra je dôležité dôkladne očistiť pokožku. Odstráňte nečistoty a make-up pomocou jemného čistiacieho prostriedku výborne na to poslúži Collagen Peptide Wash .  Nezabudnite dôkladne zmyť z pokožky. Potom jemne osušte pokožku uterákom, uterákom nešúchajte a netrite po pokožke,pretože by ste ju mohli tak podráždiť.

Prestriekajte pleť Biopeptide Sérom v spreji a nechajte jemne vstrebať do pokožky

Aplikujte malé množstvo produktu na oblasť tváre, krku a dekoltu. Pri aplikácii kolagénového gélu alebo séra odporúčame použiť malé množstvo produktu. V prípade gélu stačí malé množstvo veľkosti hrášku. Je dôležité používať dostatočné množstvo na pokrytie celej oblasti pokožky, na ktorej chcete dosiahnuť účinky kolagénu.

Jemne vklepte a zapracujte do pokožky

Po aplikácii kolagénového gélu alebo séra jemne vklepte produkt do pokožky. Použite jemné pohyby a produkt nanášajte na oblasť tváre, krku a dekoltu. Dôkladné vmasírovanie a zapracovanie pomáha zlepšiť prienik kolagénu do pokožky a maximalizuje jeho účinky.

Nechajte kolagénové sérum pôsobiť na pokožke aspoň niekoľko minút. To umožňuje séru vsiaknuť do pokožky a poskytnúť maximálnu účinnosť. Pokiaľ ste v používaní kolagénových sér začiatočník odporúčame aplikovať LipoColl HA Sérum na večer a nechať tak pôsobiť sérum počas celej noci. 

Ak je treba, na záver starostlivosti naneste na pokožku výživný krém.

Značka LARENS a Liposomal Collagen Complex:

Liposomal Collagen Complex kombinuje výhody hyseliny hyalúronovej a kolagénu s inovatívnou technológiou liposomálneho nosiča. Liposomy sú malé guličky, ktoré umožňujú efektívny prenos kolagénu do hlbších vrstiev pokožky. Táto patentovaná technológia zaručuje, že kolagén je lepšie vstrebateľný a jeho účinky sú okamžite viditeľné.

Liposomal Collagen Complex od LARENS sa odporúča používať dvakrát denne, ráno a večer, na čistú pokožku. Stačí aplikovať malé množstvo gélu alebo séra a jemne ho vmasírovať do pokožky. Jeho pravidelné používanie pomáha zlepšiť elasticitu, pevnosť a hydratáciu pokožky, čo vedie k viditeľne pevnejšej a mladistvejšej pleti.

S patentovaným Liposomal Collagen Complex od LARENS môžete byť istí, že vaša pleť dostane výnimočnú starostlivosť a výhody kolagénu v optimálne vstrebateľnej forme.