Ako vrstviť jednotlivé produkty vo svojej skin care rutine?

Čistenie pokožky

Prvým krokom pri starostlivosti o pokožku je jeho čistenie. Pred spánkom sa odporúča urobiť takzvané dvojité čistenie. Naša pleť bude počas spánku oddychovať, preto by mala byť čo najčistejšia, aby sme sa vyhli zanášaniu pórov od zbytku make-upu. Na tento ktorok rutiny ponúka LARENS niekoľko produktov, je už len na vás, ktorý si vyberiete. Mliečko, či penivvý gél, výber je len na vás.

Tonizácia a upokojenie

Pleť musíme po prvotnom čistení zjemniť a upokojiť. Na tento krok použite tonizačnú vodičku Repair + Toner. Krásne pleť ztonizuje a opraví jemné poškodenia. 

Pleť musíme následne po tonizácii prestriekať Biopeptide Serum sprejom, ktorý pripraví pokožku na ďalšie kroky rutiny. Biopepdite Serum sprej je výborným multifunkčným sprejom na oživenie a zvlhčenie pokožky. Vďaka koloidnému striebru bude pokožka naozaaj čistá a bez nečistôt. 

Sérum v skin care rutine

LARENS prináša séra určené na očné okolie, ale aj na zrelú pleť. Séra majú navyše bohaté zloženie s kolagénom, ktorý vždy treba do požky zapracovať. Očné okolie tvorí najtenšiu vrstvu pokožky na tvári, preto si vyžaduje citlivú a špeciálnu starostlivosť. Syn Ake je neuropeptid, ktorý napodobňuje toxín z jedu zmyje. 

LipoColl sérum je sérum vhodné na zrelú a suchšiu pokožku. Vďaka kyseline hyalúronovej, ktorá je najlepším zvlhčovačom pokožky prenikajú výživné látky do najhlších vrsteiv pokožky a tam ju vyživujú a hydratujú. 

Olej

Niektoré ženy potrebujú pre svoju pleť extra starostlivosť. Olej je výborným doplňujúcim produktom, ktorý pleti dodá sviežosť a starostlivosť. Oleje sa odporúčajú najmä pri masážach tváre. Vďaka vitamínu E, o ktorom sa hovorí ako o ,,vitamíne mladosti”, bude lipidová vrstva kože ochránená. Olejček môžete použiť aj pri starostlivosti o pokožku nechtov. 

Krém a SPF

Krém je posledným bodom v starostlivosti o pokožku. Ochranný faktor, krému zabráni prenikaniu slnečných lúčov na pokožku a aj jej spáleniu. Krémy od LARENS sú ľahké a dobre vstrebateľné. Navyše pokožku nezaťažujú a dodajú jej svieťosť a potrebnú hydratáciu. 

Ak bojujete s akné, či suchou pokožkou, doplňte vašu skin care rutinu o produkty značky LARENS.