Bestsellery, ktoré by v tvojej kúpeľni nemali chýbať!

Hydro Balance Face Cream

Máte pocit unavenej pleti a chceli by ste ju rozžiariť? Ak vašej pleti chýba hydratácia, ideálnym krokom bude siahnuť po Hydro Balance Face Cream. Hydratácia je dôležitá v každom veku a nemalo by sa na to zabúdať. Okrem toho, že si lepšie poradí s vonkajšími vplyvmi, ako napríklad UV žiarenie, zabezpečí vám taktiež rozžiarenejšiu a vypnutejšiu pleť.

Samozrejme netreba zabúdať ani na starostlivosť zvnútra, čo znamená zdravú stravu, no hlavne príjmu veľa tekutín počas dňa. Pretože najkrajšia pleť je kombinácia starostlivosti zvonka aj zvnútra.

Čo nám prinesie starostlivosť o pleť s Hydro Balance Face Cream?

  • výrazné a dlhodobé zvýšenie úrovne hydratácie
  • spevnenie pleti
  • nasýtenie pleti bielkovinami z kolagénu (efekt pevnej, zdravej pleti)
  • spomalenie procesu starnutia pokožky
  • vyhladenie vrások a spomalenie tvorby nových
  • optimálne zlepšenie vzhľadu a kondície pleti

Biopeptide Serum Spray

Keby ste si mali vybrať len jeden produkt z celej rady Larens, mal byť to byť práve Biopeptide Serum Spray. Biopeptide Serum Spray je revolučné peptidové sérum, ktoré je založené na jedinečnej receptúre Biopeptide Complex a Nutrivi vode. Biopeptide Serum Spray je multifunkčné kozmeceutikum, ktoré intenzívne regeneruje a vyživuje pokožku človeka. Predstavuje dlhodobú ochranu proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia a má regeneračný účinok. Obsahuje súbor aktívnych látok vybraných tak, aby ich spojenie malo trojnásobný účinok:

  • regeneračný,
  • vyživujúci,
  • ochranný.

Najväčšou výhodou Peptidového séra je multifunkčnosť.

Micellar Lotion

Prvý krok pri večernej skin care rutine by mala byť micelárna voda. Špeciálne zloženie prípravku zaručuje optimálne ošetrenie pleti vo fáze čistenia. Obsahuje micely esterov mastných kyselín,  ktoré pri styku s kožou viažu nečistoty a nadmerné množstvo kožného mazu a úplne ich odstránia z jej povrchu.  Navyše je mimoriadne účinná a zároveň jemná: nedráždi oči, odstraňuje aj vodeodolnú maskaru a súčasne tonizuje a hydratuje pleť.

Pôsobí antibakteriálne a protizápalovo, má ľahkú konzistenciu a príjemne vonia. Je vhodná aj na každodenné ošetrovanie citlivej pleti.

3 produkty od Larens, ktoré môžete bez obáv používať, pretože sú vhodné pre všetky typy pleti. Navyše sú plné látok, ktoré sa dostanú hlbšie do vašej pokožky v porovnaní s kozmetikou s drogérie. Ktorým začneš svoju skin care rutinu ty?