Biopeptide Serum Spray – kozmeceutikum s jedinečným zložením!

Kozmeceutiká od Larens prinášajú širokú škálu produktov, ktoré sú založené na špeciálnej receptúre. Larens produkty pomáhajú k výžive a hydratácii pleti, vlasov, a tiež dodávajú stratený kolagén. Pri použití tejto kozmetiky je pleť, telo a vlasy zdravšie, hydratovanejšie a výrazne žiarivejšie. Jedným z týchto produktov je aj Biopeptide Serum Spray. Poďme sa spoločne pozrieť na toto výnimočné sérum!

O aký produkt ide?

Biopeptide Serum Spray je prípravok, ktorý je založený na patentovanom komplexe biopeptidov. Peptidy fungujú v tomto prípade signálne, uvoľňujúco, a tiež ako prenášače. Signálnym účinkom dávajú podnet a stimulujú fibroblasty k tvorbe kolagénu a elastínu. Peptidy uvoľňujú svaly, ktoré sú zodpovedné za vznik vrások. Týmto spôsobom vrásky uhladzujú a tie postupne zanikajú. Obsahujú aj transportný účinok, kedy dochádza k prenášaniu aktívnych látok, ktoré sú obsiahnuté v prípravku Biopeptide Serum Spray. Vďaka tomu sa aktívne látky dostanú hlbšie do kože, kedy sa regenerácia, vyživenie a ochrana začína od základov.

Neoceniteľnosť tohto výnimočného produktu spočíva v jeho multifunkčnosti. Larens recenzie hovoria o tom, že toto revolučné peptidové sérum, jeho použitie a účinky sú skutočne rozmanité. Prípravok je určený na starostlivosť o pokožku celého tela, tváre aj vlasov. Biopeptide Serum Spray obsahuje súbor aktívnych látok, ktoré pôsobia trojnásobným účinkom, a to regeneračným, vyživujúcim a ochranným.

Nutrivi voda – jedinečný nosič aktívnych látok

Revolučné látky, ktoré sa stali základom pre výrobu kozmeceutík radu Larens produkty, boli veľmi rýchlo vyhlásené za budúcnosť kozmetiky a lekárskej vedy. Nutrivi voda je jedinečná tekutina, ktorá je vyvinutá pre výrobcu na hexagonálnej štruktúre. Vďaka tejto výnimočnej štruktúre voda podporuje prenikanie výživných látok hlbšie do buniek. Zároveň ich zvlhčuje a zbavuje ťažkých kovov.

Základnou myšlienkou pri výrobe Biopeptide Serum Spray bolo zohľadniť všetky požiadavky pre potreby pokožky v tomto storočí. Práve z tohto dôvodu prípravok obsahuje vitamín C, ktorý pokožku okysličuje a zjednocuje jej farebný tón. Vďaka koloidnému striebru prináša Biopeptide Serum Spray antibakteriálne a protizápalové účinky. Biotín, tzv. vitamín mladosti, prispieva k udržaniu zdravých nechtov, posilňuje výživu vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu, lámaniu a štiepeniu končekov.

Biopeptidový komplex – prečo je výnimočný?

Ide o komplex, ktorý obsahuje kombináciu oligo – a polypeptidov. Práve tieto častice zaisťujú dlhodobú hydratáciu viacerých vrstiev kože. Peptidy prenášajú aktívne zložky do hlbších štruktúr pokožky. Okrem toho majú energetizujúce vlastnosti a stimulujú bunky kože k zvýšenej tvorbe kolagénu a elastínu.

Peptidy taktiež bojujú s pigmentovými škvrnami, a to tak, že ich zosvetlia a vyrovnájú odtieň pleti. Biopeptidový komplex prináša aj blahodarné účinky pre telo, ako napríklad výplň rýh a nerovností pleti, zabraňuje ochabovaniu pokožky a tá je vďaka tomu pružnejšia.

Čo je to Hydromanil?

V zložení prípravku sa nachádza aj Hydromanil. O čo ide? Hydromanil je rastlinná zvlhčujúca zložka, ktorá využíva zlúčeniny cukrov bohaté na galaktomannan. Tieto zlúčeniny pochádzajú z plodov divo rastúceho stromu, ktorý môžeme nájsť najmä v Peru, v suchom podnebí a kamenistej pôde.

Hydromanil sa vyznačuje najmä svojimi dokonale aplikačnými vlastnosťami. Po aplikácií na pokožku nevytvára mastný a lepivý film, a tak je na dotyk veľmi príjemný a hebký. Okrem toho má Hydromanil vysoký hydratačný účinok, vďaka ktorému sa na pokožke dlhodobo udržiava hydratácia.

Biopeptide Serum Spray a obsah vitamínov

Larens kozmetika je bohatá na účinné látky, ktoré sa nachádzajú v zložení produktov tejto rady. Biopeptide Serum Spray obsahuje okrem iného aj spomínané vitamíny, a to konkrétne vitamín C a biotín. Vitamín C je účinná zbraň v boji proti pigmentovým škvrnám, erytému a cievnym zmenám. Výrazne zlepšuje stav ciev, vyhladzuje vrásky, vyživuje a vyhladzuje pleť. Vďaka tomu je pokožka žiarivejšia, pevnejšia a hydratovanejšia.

Vitamín C okrem iného podporuje tvorbu kolagénu, najmä v období, keď jeho prirodzená produkcia narastajúcim vekom ubúda. Medzi Larens produkty, ktoré obsahujú biotín patrí aj revolučné peptidové sérum. Biotín, inak nazývaný vitamín mladosti, prináša blahodarné účinky, vďaka ktorým zlepšuje vzhľad pokožky, vlasov a nechtov.

Koloidné striebro – prečo je dôležité?

Ako sme si už spomínali, koloidné striebro je mimoriadne účinná antibakteriálna a protizápalová látka. Okrem iného, koloidné striebro pôsobí ako prírodné antibiotikum a preventívne bojuje proti infekciám. Rozoznáva stavbu enzýmov mnohobunkových organizmov bez narušenia ich rovnováhy. Vďaka tomu je táto látka bezpečná pre ľudí, zvieratá ale aj rastliny. Čo sa týka ďalších účinkov, pokožku výrazne regeneruje, hydratuje a upokojuje. Pleť zachováva dlhodobo mladú a pevnú.

Použitie Biopeptide Serum Spray

Biopeptide Serum Spray môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek to potrebujete. Aplikácia je jednoduchá a spočíva len v nastriekaní prípravku na pokožku tváre, krku, celého tela a vlasov. Striekajte zo vzdialenosti 30 – 35 cm a po aplikovaní nechajte prípravok istý čas vstrebať. Po vstrebaní neoplachujte a činnosť opakujte zakaždým, keď je to potrebné. Biopeptide Serum Spray sa môže používať takisto aj pred nanášaním make – upu.

Pre aké použitie je ideálny? Používa sa pri hydratácii pokožky, na vyživenie vlasov, zmiernenie začervenania a podráždenia pleti. Tiež je vhodný na zjemnenie vrások a nedokonalostí. Pokožku dlhodobo osvieži, dodá jej pevnosť, odolnosť a žiarivý vzhľad. Pleť je tak na dotyk hebká a príjemná.

Aké sú výhody tohto prípravku?

Biopeptide Serum Spray je vhodný pre ľudí ktorí spozorovali na svojej pleti viditeľné starnutie v podobe vrások, nerovností a vysušenej pokožky. Prípravok predstavuje riešenie aj pre problematickú a citlivú pleť. Pomáha v boji proti jej nedokonalostiam a podráždeniu, spôsobenému napríklad zápalom alebo pri spálení slnkom.

Okrem vyživujúcich a ošetrujúcich účinkov má revolučné peptidové sérum aj liečivé účinky. Pomáha pri alergickej a problematickej pleti, bojuje proti vysušeniu, akné a atopickej dermatitíde. Pleť tento prípravok znáša veľmi dobre a práve preto je Biopeptide Serum Spray tak účinný.

Vďaka unikátnemu zloženiu biologicky aktívnych látok prináša tento jedinečný prípravok množstvo účinkov, ktoré skutočne fungujú. Kompletne vyživuje, regeneruje a chráni pleť, vlasy a nechty. Koloidné striebro zabezpečuje protizápalové a antibakteriálne účinky. Koži dodáva pomocou kolagénu pružnosť, pevnosť a odolnosť.

Vlasy sú žiarivejšie, pevnejšie a na dotyk jemnejšie. Taktiež chráni pokožku pred škodlivým UV žiarením. Tento jedinečný prípravok môžete použiť kdekoľvek. Vďaka unikátnemu baleniu sa vám zmestí do kabelky, a tak vás môže sprevádzať na ceste do práce, do prírody alebo na pláž.