Biopeptide Serum Spray - kozmeceutikum založené na patentovanom komplexe biopeptidov

Toto multifunkčné, dokonalé peptidové sérum určite nemusíme predstavovať. Je to náš najpredávanejší výrobok a prečo je tomu tak?

Aké žložky Biopeptide Serum sprej obsahuje?

Biopeptide Complex je patentovaný súbor peptidov, jeho neoceniteľnosť spočíva v rozmanitosti používania a širokého spektra účinkov na naše telo. 

Peptidy účinkujú tromi rôznymi spôsobmi a to signálne - stimulujú tvornu kolagénu, uvoľňujúce- tie pôsobia ako žehližka na pokožku, čiže majú vyrovnávacie funkcie a transportné- tie prenášajú výživné a aktívne látky hlboko do vrstiev pokožky a pôsobia dlhodobo. 

Sprej môžete nanášať všade kam potrebujete, je určený na starostlivosť o pokožku tváre, ale aj celého tela (nechty, vlasy) a čo je výborné má ochranné a obnovujúce vlastnosti. 

Aby sa posilnil účinok Biopeptide Complexu, bola to tohto prípravku pridaná Nutrivi voda. Vďaka týmto dvom zložkám, ktoré sa navzájom doplňujú a vytvárajú tak synergiu, môžu ostatné výživné látky pôsobiť až do hĺbky buniek. Nutrivi voda v prípravkoch zabezpečí rehydratáciu pleti a dodá jej potrebné vypnutie a posilnenie.  

Základnou myšlienkou pri vzniku tohto revolučného spreju, bola snaha vytvoriť produkt, ktorý by sa o pokožku staral komplexne a dlhodobo a prispôsobil sa potrebám pokožky, ktorá produkt používa. Navyše pridaním koloidného striebra sa dosiahlo, že toto kozmeceutikum je antibakteriálne, a má výborné protizápalové účinky. 

Aké benefity prinása používanie Biopeptide séra?

Toto sérum osloví najmä tých, ktorí chcú svojej pokožke dodať  výživu, zároveň pokožku regenerovať, upokojiť a najmä chrániť. Intenzívna hydratácia a pocit sviežosti na pokožke bez ťahania, či šupinatenia, to tú najväčšie benefity séra Biopeptide. Teplé, alebo až horúce letné obdobie, si vyžaduje aby bolo o našu pokožku dobre postarané, myslíte na to, a majte ho vždy po ruke a kedykoľvek počas dňa si jednoducho prestriekajte namáhanú pokožku. Ani drobných popálenin či úrazov sa nezľakne. Vďaka koloidnému striebru dezinfikuje ranky a zmierni podráždenie pokožky. 

Sérum je dostupné v dvoch variantách, avšak netreba zabúdať, že je taktiež súčasťou Intensive Beauty duo. Preto kamkoľvek sa vyberiete nezabudnite si so sebou zbalit aj Biopeptide sérum v spreji.