BIOPEPTIDE Serum Spray - zázrak proti akné, ktorý musíš mať

Pozrime sa, čo o Biopeptide Serum Spray hovoria naše zákazníčky 

,,Začiatkom leta som produkt vyskúšala. Hľadala som niečo na ochladenie a oživenie pokožky počas leta. Najskôr som ho vyskúšala len na tvár, ako príjemnú hydratačnú hmlu počas horúcich dní.

Jeho účinky sa dostavili okamžite! Je to sprej na takmer každý problém. Jeho využitie je naozaj nespočetné, či už na pleť, na končeky vlasov, alebo ako regenerácia po pobyte na slniečku. Drobné podráždenie, či začervenanie, aj s tým si hravo poradí. Vyskúšať by ho mal naozaj každý! “ 

,,Páči sa mi, že tento produkt obsahuje peptidy, čím mi pleť dostatočne vyživí a vypne, volám ho malý zázrak.”

BioPeptide Complex a Nutrvi voda sú základnými zložkami LARENS produktov. Tieto zložky sa starajú aby bola pleť svieža a získala vyživujúcu a ochrannú vrstvu. Naše klientky si získal pre jeho multifunkčnosť a praktickosť. 

Ocenia ho najmä klienti pri boji proti akné. Keď že obsahuje koloidné striebro, ktoré ako vieme má protizápalové účinky, pokožku upokojí a zmierni takmer akékoľvek podráždenie. 

Ako tento sprej používať?

Sprej si môžete nastriekať na pokožku tváre nechtov či vlasov a nechať voľne vstrebať. Nie je nutné ho oplachovať a čo je na ňom ešte výborné, je vhodný aj pod mejkap! Sprej si viete zakúpiť v dvoch veľkostiach, menšie do kabelky, na cesty, či dovolenky. Väčší ako výbavu do kúpeľne pri svojej skin care rutine. 

Ak by ste chceli zistiť ako ho používajú naše zákazníčky prečítajte si blog Larens Biopeptide serum spray a 100 spôsobov ako ho používajú naše skvelé zákazníčky.

Výborný darček pre celú rodinu 

Váhate čo kúpiť mamine, svokre či kamárátke k sviatku? Darujte jej toto sérum, ktoré ju nie len poteší, ale aj pomôže pri ťažkostiach. Sérum je vhodné nie len pre ženy, ale aj mužov v každom veku. Pozrite si celú ponuku tejto prémiovej švajčiarskej značky LARENS- kozmetika bez sklapela!