Biopeptide serum spray - zázrak, ktorý potrebujete

Sérum mnohých použití

Tento sprej som začala používať pred rokom. V tom čase som len potrebovala niečo, čo bude mať protizápalové účinky a náhodne som našla tento jedinečný produkt. S mojím kožným problémom mi veľmi rýchlo pomohol a dnes tento skvelý sprej používam takmer na všetko. Prečo je to tak?

Je to preto, že sprej obsahuje jedinečné látky, ktoré sú blahodárne a vhodné na rôzne použitia. Či už ide o spomínané protizápalové použitie, alebo potrebujete sprej, ktorý by ste si mohli aplikovať na vaše rozštiepené končeky vlasov, alebo hľadáte len regeneračný prípravok s blahodárnym a vyživujúcim účinkom pre pokožku na pleti, aj na zvyšku tela. Vo všetkom je Biopeptide Serum Spray jedinečný. So svojím rôznorodým využitím patrí medzi svetové unikáty a jednoznačne by nemal chýbať vo vašej kozmetickej skrinke. Ja osobne ho nosievam všade so sebou a používam ho rôznymi spôsobmi. Okrem spomínaných vlastností je veľmi vhodný aj ako osvieženie v letných horúcich dňoch, alebo ako hydratácia a upokojenie pleti v chladnom počasí, kedy je pleť podráždená a suchá. Moju pokožku dokonale hydratuje, zmierňuje podráždenie, zbavuje sa kožných nedokonalostí a používam ho aj ako základ pod make-up. Jednoducho, stal sa mojím produktom číslo 1 a neviem si už predstaviť deň bez tohto multifunkčného séra v spreji.

Jedinečné zloženie

Biopeptide Serum Sprej je jedinečné sérum, ktoré obsahuje viaceré zložky, ktoré dokonale vyživujú pokožku a vlasy. Medzi hlavné zložky tohto spreja patria peptidy. Tie majú úlohu okamžite a dlhodobo hydratovať vašu pokožku a to nie len na povrchu, ale vďaka svojmu zloženiu všetky vrstvy kože. Vďaka peptidom je moja pokožka pružná a hydratovaná, nerovnosti sú vyhladené a nebádam žiadne známky ochabnutia. Peptidy majú jednu skvelú vlastnosť a to stimulovanie buniek kože k tvorbe kolagénu a elastínu. Okrem peptidov obsahuje Biopeptide Serum Spray vitamín C, ktorý účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám či cievným zmenám. Vďaka obsahu vitamínu C je moja pokožka hladšia, pružná a žiarivejšia, ako kedykoľvek predtým. Koloidné striebro, ktoré obsahuje náš Biopeptide Serum Spray je vynikajúce ako antibakteriálna látka a pôsobí protizápalovo. Na vlastnej pokožke som si vyskúšala jeho protizápalové účinky a určite vám to môžem len odporučiť. Okrem týchto blahodárnych látok obsahuje Serum aj biotín ktorý je zas dobrý pre zdravý rast a vzhľad vlasov a nechtov.

Vhodný pre každého

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu a univerzálnemu využitiu je tento sprej vhodný pre suchú, aj hydratovanú pokožku, pre mužov aj ženy, pre starších aj mladších ľudí, skrátka, pre každého. V našej rodine využívame tento sprej všetci a nevieme si ho vynachváliť. Začala som s ním ja, no dnes ho používa aj môj partner, moji súrodenci, ich manželia, manželky, deti a dokonca aj moji rodičia a starí rodičia. V celej rodine sme si zamilovali jeho vlastnosti a využívame ho pravidelne na naše vlasy, pokožku a nechty.

Už žiadna dovolenka bez Biopeptide Serum Spray 

Tento sprej si viete zakúpiť v dvoch verziách. Väčšia, ktorú mám vo svojej kúpeľni a malá, ktorú pravidelne nosím vo svojej kabelke a pre istotu mám stále jeden malý sprej v aute. Vďaka svojej univerzálnosti sa tento sprej stal jednou z “must have” vecí, ktorú si berieme na dovolenky. Či už ideme k moru, kde ho využívame najmä ako sprej, ktorý eliminuje podráždenie pokožky, alebo ideme na poznávacie výlety, kde ho využívame, najmä v letných mesiacoch ako osviežujúci sprej. Skrátka je to náš spoločník, ktorý nikdy nesmie chýbať v “povinnej výbave”.

Skvelý darček - Biopeptide Serum Spray

My v našej rodine, si zvykneme pravidelne dávať darčeky, ktoré nie len potešia, ale v prom rade budú prínosné a využiteľné. Okrem Biopeptide Serum Spray-a, ktorý jednoznačne patrí medzi tipy na darček pre ženu, pre muža, pre vaše dcéry a synov, alebo pre vašich rodičov, sa obdarúvame aj ďalšími skvelými produktami od tejto prémiovej značky kozmetiky - Larens. Pozrite si ponuku na našom e-shope a doprajte radosť vášmu blízkemu zo “swiss quality” kozmetikou Larens. A nezabudnite na Larens Biopeptide Serum Spray - bestseller a jednoznačne najlepší produkt od tejto skvelej značky kozmeceutík.