Collagen Peptide Face & Body Wash - Niečo pre pleť, niečo pre pokožku tela

Collagen Peptide Face & Body Wash - umýva telo odstraňuje make-up

Umývací a odličovací gél 2v1 Collagen Peptide Face & Body Wash je vhodný na každodennú celotelovú starostlivosť. Jedinečná kombinácia látok sa postará o dôkladné hĺbkové čistenie a zároveň jemnú starostlivosť a upokojenie podráždenej pokožky. Zmes kolagénov, D- panthenolu a aloe odstránia make-up a nečistoty po celom dni a vašu pokožku zanechajú žiarivú, hodvábne hladkú a upokojenú. 

ORGANIC PLUS = zaručená kvalita

Všetky produkty pod týmto označením znamenajú kvalitu. Sú bez umelých parabénov, PEG, neobsahujú minerálne oleje, syntetické farbivá a ani arómy.  

Elektrolyty na prekrvenie

Draslík, horčík, sodík a vápnik v zložení tohto výrobku dodávajú pokožke potrebné elektrolyty, tie sú nevyhnutné pre správnu látkovu premenu, prekrvenie a obnovu kožnej bariéry. Dostatočný pomer elektrolytov zabezpečí budovanie silnej kolagénovej siete, ktorá zabráni ochabovaniu vašej pokožky. 

Kolagén náš každodenný

Ako sme zvyknutí pri produktoch značky LARENS nie je výnimkou ani Collagen Peptide Face & Body Wash, ktorý už svojim názvom prezrádza, že obsahuje peptidy rybieho kolagénu. Kolagén, ktorý je za studena extrahovaný z rybích koží je identický s kolagénom v ľudskom tele. Takýto spôsob získavania kolagénu zabezpečí zachovanie si optimálneho množstva peptidových reťazcov bez tepelného spracovania, čím dosiahneme tie najlešie výsledky. Oproti jeho predchodcovi (Revital Shower Gel) obsahuje ešte väčšiu koncentráciu peptidov.

Collagen Peptide Face and Body Wash

 

Čistenie a starostlivosť pre všetky typy pokožky 

Collagen Peptide Face & Wash je nenahrediteľným pomocníkom na každý deň. Morské minerály a extrakty pomáhajú bojovať proti akné. Vďaka chaluhe bublinatej zmierňuje prejavy psoriázy, prinavracia pokožke prorodzené pH či dokonca urýchľuje hojenie rán. Minerály zobsiahnuté v zložení produktu pôsobia proti striám a celulitíde,taktiež majú výborný protizápalový účinok a podporuju prietok krvi, čím zabezpečia vyrovnaný tón pleti. Pri pravidelnom používaní podporuje obnovu a regeneráciu buniek. Makadamiový olej má na starosť boj proti vráskam a prejavom starnutia. Zo všetkých olejov má práve olej z makadamiových orechov najsilnejší anticelulitídový účinok. 

Tento fešák nedostal len nový názov ale aj vylepšené zloženie a nový väčší obsah až o 5%, takže vám vydrží ešte dlhšie. Je naozaj skvelým každodenným pomocníkom v čistení a starostlivosti o vašu pokožku. Je výborný na cestovanie, pretože nemusíte zo sebou brať celú radu odličovacích prípravkov a sprchových gélov, obe funkcie vám tento produkt nahradí. 

Zhrňme si na záver, čo všetko nám tento gél prináša:

  • Čistú a žiarivú pokožku tváre a tela
  • Regenerovanú a zdravo vyzerajúcu pokožku
  • Hydratovanu a oživenú pleť
  • Vyhladenú a vypnutú pleť
  • Upokojenú a zjednotenú farbu pleti
  • Vyrovnané pH pokožky