Kozmetika Larens a jej dve silné zbrane

Zachovať si večne mladú pleť si vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Práve značka LARENS vyvinula produkty v boji proti starnutiu vďaka revolučným zložkám vo svojich produktoch.Dve najsilnejšie zbrane, ktoré LARENS obsahuje sú BioPeptide Complex a Liposomal Collagen Complex. Čo sa pod týmito názvami ukrýva, a aké majú tieto zložky účinky? Najskôr si rozoberme BioPeptide Complex. 

Pre WellU predstavuje BioPeptide Complex formulu na spomalenie prejavov starnutia. Kolagén sa vekom z tela vytráca, preto nesmieme zabúdať na jeho dopĺňanie. Častokrát pociťujeme na svojom tele ako nás bolia kĺby, stráca sa objem z vlasoch a nechty sa začínajú lámať, to môže mať za dôlsedok stratu sebavedomia. Správne zvolenou starostlivosťou o pokožku, kĺby či nechty môžme tieto prejavy spomaliť a udržať si telo aj duševné zdravie v dobrej kondícií. 

BioPeptide Complex

BioPeptide Complex je patentovaná metóda získavania kolagénu extrakciou bioaktívnych proteínov z rybích koží. Táto metóda extrakcie používa za studena získavané peptidy, čím si zabezpečí potrebnú dĺžku peptidových reťazcov a správny pomer aminokyselín. Prípravky LARENS a Nutrivi sú vytvorené na základe výťažkov z kože sladkovodných ale aj morských rýb žijúcich v miernom až teplom podnebí. Zmes účinných látok z týchto rýb má tie najlepšie nutričné účinky, vďaka čomu podporujú celé rady regeneračných a hojivých procesov v tele.

Liposomal Collagen Complex

Všetci by chceli vidieť okamžitý výsledok zhustenia pokožky a vyplnenia vrások, navyše s dlhodobým účinkom s regeneračným procesom. Zamerajme sa teraz na Liposomal Collagen Complex, ktorý tvorí druhú dôležitú zložku v produktoch LARENS. Inovatívna kombinácia prírodných peptidov a aminokyselín uzavretých v lipozomálnom nosiči pomáha preniknúť a pôsobiť v hlbších vrstvách pokožky. Vďaka čomu intenzívnejšie a dlhšie pôsobia na štruktúru kože. 

Lipozómy tvoria veľmi dôležitý druh nosiču, čím vďaka dvojitej lipidovej vrstve je posilnený transdermálny transport aktývnych zložiek. Tento  proces nám práve zaručí okamžité spevnenie a posilnenie aj hlbších vrstiev pokožky. 

Doprajte svojej pleti výživu a starostlivosť, ktorú naozaj potrebuje. Lipozomálny kolagén je dôležitým v boji proti vráskam a nedokonalostiam pokožky tváre. Je to revolúcia v ANTI-AGEing starostlivosti, obsahuje kolagén a kyselinu hyalúronovú, tieto látky tvoria najsilnejšie prírodné zvlhčovače pokožky. Majú na starosti aby naša pleť vyzerala mladistvo a sviežo. 

Aké sú účinky Liposomal Collagen Complexu?

  • Okamžité zvýšenie hustoty kože, nasýtenie kože bielkovinou
  • Urýchľujúci proces regenerácie pokožky
  • Výrazné vyhladenie a zmenšenie vrások
  • Efekt liftingu
  • Vysokohydratačný účinok

Pravidelným používaním LARENS výrobkov dosiahnete mladistvý vzľad, posilnenú štruktúru kože a dokonale hydratovanú pokožku. Netreba zabúdať ani na okamžitý WOW efekt, ktorým si vás kozmeceutiká LARENS získajú.