Kozmetika LARENS a jej revolučná zbraň: Biopeptide complex

Pre spoločnosť WellU predstavuje BioPeptide Complex revolúciu v kozmetických produktoch. Je to formula budúcnosti, ktorá spomaľuje procesy starnutia. Kozmeceutiká LARENS a výživové doplnky NUTRIVI obsahujú práve túto kľúčovú zložku. Pomocou BioPeptide Complex doprajete vašej koži, svalom, kĺbom, vlasom aj orgánom potrebnú výživu. 

Riešením pre ochabnutú a oslabenú pokožku bez pružnosti a pevnosti je BioPeptide Complex, ako účinnou alternatívou bez použitia skalpela. Investujte do seba a svojej krásy! Trápia vás zápaly, bolesť svalov, kĺbov, lámavé vlasy či vlasy bez lesku? Máme pre vás riešenie - Kozmeceutiká LARENS!

Aké druhy preptidov poznáme a akú majú funkciu v tele?

Existujú 3 najdôležitejšie skupiny peptidov, každá skupina sa iným spôsobom podieľa na obnove a regenerácii buniek a tkanív v organizme. 

Signálne peptidy sú peptidmi, ktoré vysielajú signál o úbytku kolagénu, čím podporia aktivitu firoblastov a tvorbu spojivového tkaniva kože čo je kolegén a elastín. Kolagén tvorí až 30% z hmotnosti bielkovín v ľudskom organizme. Práve kolagén sa stará o správnu funkciu tkanív a orgánov v tele, zabraňuje prenikaniu a šíreniu baktérií. Jeho úbytok začne telo zaznamenávať po 21. roku veku života, preto je nevyhnutné ho neustále dopĺňať.

Uvoĺňujúce peptidy sú peptidmi zodpovednými za uvoľňovanie svalov a vznik mimických vrások.

Transportné peptidy prenášajú výživné látky do hlbších vrstiev kože, vďaka čomu k obnove poškodenej časti príde v samotnom zdroji ťažkostí. 

Ako sa vlastne peptidy získavajú?

Za studena extrahované proteíny z rybích koží, ktoré si vďaka tejto metóde zachovajú potrebnú dĺžku peptidových reťazcov so správnym pomerom bielkovín a aminokyselín. Táto unikátna metóda exrtakcie proteínov bola patentovaná. Keď že pri extrakcii nedochádza k rozpadu peptidových reťazcov, pri starostlivosti o pokožku stačí aj malé množstvo aktívnych látok, ktoré budú blahodárne pôsobiť na organizmus. 

Bio Peptide Complex sa stal základom receptúry nutraceutických prípravkov NUTRIVI a kozmeceutických prípravkov LARENS. Vďaka čomu vieme, akú dôležitú úlohu v našom tele majú živiny s vysokým dôrazom na aminokyseliny, peptidy, proteín a kolagén. 

Peptidy z BioPeptide Complex prenikajú do tela približne na 90%, čo znamená, že rýchlejšie a za kratší čas pomôžu pri mnohých ochoreniach či kožných problémoch, ako sú napríklad akné, herpes, splálená koža, rany po operáciach a mnoho mnoho ďalších.