Krémy na akné. Ultimátny sprievodca pre krásnu pleť

Čo spôsobuje akné?

Akné môže byť vyvolané vlpyvom stresu, choroby, frustrácie, či nejakého zápalu v tele. V tomto blogu nájdete potrebné rady ako dosiahnuť dokonalé výsledky a zažiariť s čistou a sviežou pleťou. Taktiež naše LaPaula tipy a triky ako kozmeceutiká LARENS používať aby ste dosiahli maximálny výsledok s ktorým budete spokojná.

Na trhu dnes kozmetické značky ponúkajú rôzne prípravky, krémy, masky či iné produkty na starostlivosť o problematickú a aknóznu pleť. Vyberte si ten, ktorý bude pre vás ten najlepší. V neposlednom rade by ste sa pri závažných prejavoch mali poradiť s odborníkom - dermatológom. Ten vám poskytne cenné rady o vhodných krémoch aby ste dosiahli želaný výsledok.

Ultimátny sprievodca pre krásnu pleť

Krok číslo 1 - Čistenie

 Tvár si vždy dôkladne umyte! Pred umývaním tváre však nezabudnite ani na hygienu rúk, ktorými si produkty nanášate na tvár. 

LaPaula tip! Vždy používajte svoj vlastný uterák určený na tvár

LARENS značka ponúka hneď niekoľko výrobkov na čistenie tváre. V sekcii ,,čistenie tváre” si určite ten správny produkt nájdete, my odporúčame Micellar lotion, Dermo Wash Face & Body, Repair Milk, či novinku Collagen Peptide Face and Body Wash. 

Krok číslo 2 - Tonizácia

 

Tonizácia alebo aj upokojenie pleti po prvotnej starostlivosti je krokom, na ktorý netreba zabudnúť. Ukľudníte tak pokožku po čistení a zároveň ju pripravíte na ďalšie procedúry. Našimi a zároveň aj vašimi obľúbenými produktami na tonizáciu pratria určite Biopeptide Serum Spray, Repair + Toner alebo Dermo serum. 

Krok číslo 3 - Hĺbková starostlivosť

Po tonizácií pleti patrí do Skin Care rutiny aj hĺbková starostlivosť, v tomto kroku doprajeme pokožke nevyhnutnú hydratáciu, posilnenie kožnej steny a starostlivosť pomocou sér. Pre aknóznu pleť odporučame práve Silver Face gél,tento ultra ľahký gél pokožku vypne a vďaka koloidnému striebru pomáha bojovať proti akné. Ak máte radi kozmeceutiká s obsahom CBD olejov, nemusíte už hľadať, ste na správnom mieste.

Krok číslo 4 - Krémy proti akné

Na záver staroslivosti odporúčame použiť krémy na akné. Tie zabránia šupinateniu pokožky a dodajú jej silnú bariéru pred vonkajšími vplyvmi, ako sú napríklad striedanie chladu a tepla. Najpredávanejším krémom proti akné je jednoznačne Dermo Face Cream a Hydro Balance Face cream.

LaPaula tip! Ak chcete dosiahnuť dokonalý výsledok, opakujte tento postup ráno aj večer! Nezabudnite na správne a dokonalé odlíčenie a očistenie pokožky. Aspoň raz týždenne hĺbkovo prečistite svoju pleť pomocou Enzymatic Peeling-u, ten vám pomôže odstrániť odumreté čiastôčky a zbaví pleť všetkých nečistôt. 

Nechce sa vám hľadať v našej širokej ponuke? Máme pre vás vyskladaný balíček na aknóznu pleť!