Larens masážne oleje – intenzívna výživa a okamžitá regenerácia pokožky!

Larens produkty sú ideálnou voľbou na starostlivosť o tvár, vlasy, nechty a pokožku celého tela. Raz za čas je dobré dopriať si zaslúžený oddych v kombinácii s Larens produktmi. Ide o masážne oleje a emulzie, ktoré sú ako stvorené pre relax. Predtým, ako ich použijete, vám prinášame ich stručnú charakteristiku, zloženie a dôvody, prečo by ste si ich mali práve vy zaobstarať.

Masážny olej Larens – dokonalý relaxačný zážitok

Masážny olej Larens je produkt, ktorý je vhodný na masáž tváre a celého tela. Obsahuje množstvo výživných látok, ktoré prinášajú dokonalý relaxačný zážitok. Masážny olej Larens má vďaka svojmu unikátnemu zloženiu množstvo výhod. Zaisťuje intenzívne vyživenie pokožky a jej okamžitú regeneráciu. Je vhodný pre akýkoľvek typ pleti, najmä pre vysušenú a náročnú pleť. Neupcháva póry, pokožku spevňuje a zľahka premasťuje. Masážny olej Larens je ideálnou voľbou pre zmiernenie celulitídy, ktorá trápi mnoho žien.

Jedinečné zloženie

Arganový olej

Multifunkčný arganový olej je známy pre svoje pôsobivé výsledky. Napomáha v spomaľovaní procesu starnutia pokožky, redukuje vrásky, zjednocuje farebný tón a štruktúru pleti. Dokonca, arganový olej pokožku hĺbkovo hydratuje a chráni pred škodlivinami. Má protizápalové a antibakteriálne účinky a vďaka tomu je masážny olej Larens vhodný aj pre problematickú a aknóznu pleť. Taktiež zmierňuje príznaky alergií a urýchľuje hojenie akýchkoľvek poranení.

Olivový olej

Vďaka pôsobeniu olivového oleja je pokožka jemná a vyživená. Podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky a chráni ju pred nadmernou stratou vlhkosti a škodlivými vplyvmi UV žiarenia. Masážny olej Larens je tiež vhodný pre ľudí, ktorí trpia kožnými alergiami, atopickou dermatitídou a psoriázou. Masáž s použitím olivového oleja stimuluje krvný obeh a práve vďaka tomu je pokožka viac hydratovaná a vyživená.

Okrem iného, masážny olej Larens obsahuje zmierňujúce a upokojujúce účinky. Používa sa tiež na zmiernenie príznakov akné, poranení a popálenín. Dokonca, podporuje úpravu mazových žliaz, a tak zabraňuje výskytu nepríjemných bolestivých zápalov.

Vitamín E

Vitamín E, inak povedané elixír mladosti, sa vyznačuje intenzívnym antioxidačným účinkom. Výrazne zlepšuje prekrvenie pokožky, podporuje liečbu akné a iných kožných ochorení. Vitamín E obsahuje protizápalové a sťahujúce účinky. Vďaka tomu vyhladzuje, hydratuje a vyživuje pokožku. Čo spôsobuje jeho nedostatok? Výrazné starnutie pokožky, jej rohovatenie a zhoršenie celkového priebehu hojenia poranení a rôznych zápalov.

Orient oil Larens – založený na prírodnej báze

Orient oil Larens je obľúbený masážny olej, ktorý je založený čisto na prírodnej báze. Obsahuje výživné, antioxidačné a hydratačné látky. Jeho zloženie sa však vyznačuje najmä prírodnými olejmi, a to ryžovým, mandľovým a jojobovým. Orient oil Larens je vhodný pre suchú, citlivú ale aj mastnú a problematickú pleť.

Upravuje tvorbu kožného mazu a hodí sa na masáž pre zvýšenie elasticity pokožky. Dokonca, je vhodný aj pre tehotné ženy a predstavuje účinnú prevenciu proti striám. Orient oil Larens má príjemnú vôňu a po aplikácii nezanecháva na pokožke mastný film. Ľahko sa vstrebáva a je vhodný aj na starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.

Prečo je jeho zloženie také výnimočné?

Jojobový olej

Jojobový olej sa vyznačuje svojimi unikátnymi vlastnosťami, vďaka čomu je vhodný na starostlivosť o rôzne typy pletí. Pokožke dodáva vláčnosť a pružnosť, a tiež je skvelý na jazvy a strie. Dokonale reguluje vylučovanie kožného mazu, zabraňuje vysušovaniu pokožky a je mimoriadne vhodný pri zápaloch, výskyte lupín a popáleninách.

Ryžový olej

Ryžový olej je nerafinovaný, ľahký a jemný. Pokožka ho veľmi dobre znáša a ľahko sa vstrebáva. Je vhodný aj pre zrelú, citlivú a suchú pleť. Pokožku dokonale hydratuje, vyživuje a obsahuje prirodzený UV filter. Zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a podporuje stimuláciu kožných buniek.

Mandľový olej

Mandľový olej je vhodný pre všetky typy pokožky, najmä sa používa na suchú a citlivú pleť. Prináša upokojujúce a ošetrujúce účinky, vďaka ktorým pokožku posilňuje, vyživuje a prekrvuje. Zmierňuje zápaly, podporuje obnovu buniek a je vhodný ako prevencia proti striám.

Návod na domácu masáž

Masáž celého tela je v dnešnej dobe takpovediac nevyhnutná. Sme obklopení neustálymi povinnosťami, ktoré prinášajú do života stres a únavu. To negatívne pôsobí na organizmus, a práve preto je masáž tak potrebná. Pomáha pri regenerácii, zlepšuje krvný obeh, redukuje stres a zmierňuje únavu človeka.

Čo budete na masáž potrebovať?

Na masírovanie budete potrebovať prestieradlo alebo veľkú osušku, kde si ľahne osoba, ktorú budete masírovať. Odporúča sa tiež malý uterák, ktorý stočíte a takýmto spôsobom bude slúžiť ako podložka hlavy. Pripravte si tiež veľký bavlnený uterák, pomocou ktorého budete masírovaného zakrývať. Nemal by pociťovať chlad a mal by byť neustále v teple. Najdôležitejšia vec je výber správneho masážneho oleja. Z rady Larens produktov vám odporúčame už vyššie spomínaný masážny olej Larensorient oil Larens.

Dôležitá je správna poloha

Na masírovanie potrebujete pevnú a rovnú podložku. Môže to byť napríklad posteľ, ale aj podlaha. Dbajte na to, aby bola chrbtica za každých okolností v rovnej polohe. Človek, ktorý je masírovaný si položí ruky pozdĺž tela, vedľa hlavy alebo pod hlavu. Ľahne si pohodlne, tak, aby jeho telo bolo uvoľnené. Hlavu si uloží na stranu a počas masírovania je potrebné strany obmieňať. Nohy si vystrie do rovnej polohy a za žiadnych okolností ich neprekrižuje.

Postup pri masáži chrbta

Prvým krokom je zahriatie celého tela prostredníctvom dlaní a masážneho oleja, a to krúživými pohybmi po celej oblasti chrbta. Masáž sa odporúča začínať od hornej časti zadku. Nachádza sa tu malý a stredný sedací sval. Taktiež táto oblasť často spôsobuje bolesti chrbta a únavu.

Pokračujte postupne nahor až k šiji. Vykonávajte krúživé pohyby otvorenými dlaňami. Následne vykonajte miesenie chrbta dlaňami. Jednou rukou idete nahor a druhou rukou nadol. Hmaty striedajte a dopĺňajte ich hladením.

Ak chcete dosiahnuť vyšší účinok, odporúčame vám zapojiť do masírovania jednotlivé prsty. Všetky dotyky prstami vykonávajte krúživými pohybmi, pomaly odspodu až nahor. Okrem trapézových svalov sa môžete vydať k svalom chrbtice. Jemne vykloňte lopatku a prejdite pozdĺž nej príjemnými hmatmi. Ten istý pohyb vykonajte aj na druhej lopatke.

Ak pri masáži pocítite bolesť, je potrebné zmierniť tlak. Vyhnite sa masírovaniu kostí a kĺbov. Účinok masáže je pre telo naozaj očarujúci. Vyrieši množstvo komplikácií ako sú bolesti a poranenia. Masáž je vhodná najmä pre celkové zlepšenie fyzického a duševného zdravia človeka.