Larens - starostlivosť bez skalpela

Larens kozmeceutiká a ich úspech

Kozmeceutiká Larens predstavujú moderný neinvazívny spôsob ako svoju pokožku zachovať vždy krásne mladú a sviežu. Ich skvelé výsledky okrem užívateľov podtvrdili aj vedecké výskumy. Jedinečné a unikátne receptúry, ale aj exkluzívne zložky a rýchlo viditeľné výsledky, sú dôvodom prečo ľudia siahajú v prvom rade na značku Larens. Oceania, ktoré za svoje úspechy získava je dôvodom, prečo tieto kozmeceutiká sú stále obľúbenejšie na celom svete.

Čo sú to vlastne kozmeceutiká?

Keď sa povie slovo kozmetika, včetci vieme čo sa pod týmto označením ukrýva. V obchodoch na pultoch sú vystavené rôzne krémy, mastičky, oleje či séra, ktoré sa aplikujú nielen na pokožku tváre, ale taktiež napríklad na vlasy alebo nechty. Tieto produkty majú svoje aktívne látky, avšak kozmetika nemože obsahovať také látky, ktoré by sa svojím účinkom podobali farmaceutikám. 

Takže sa dá povedať, že kozmeceutiká obsahujú také aktívne látky, ktoré okamžite zlepšujú výsledky bez použitia liečiv. Účinok prípravkov sa zameriava na udržanie a taktiež na obnovenie a udržiavanie normálnych funkcií pokožky. Preto je ponuka Larens produktov zameraná na všetky typy pleti, či už máte pokožku problematickú, alebo ste zaznamenali prejavy stárnutia na vašej pokožke, kozmeceutiká Larens efektívne reagujú a starajú sa o vás. 

Taktiež napomáha pri vyhladzovaní jaziev spôsobených rozličnými faktormi. Dermatológovia aj fizioterapeuti ju odporúčajú ako súčasť terapie. V Larens produktoch si tím vedcov dáva záležať na zložení a synergií aktívnych látok. 

Základom sú rybie kolagény

Larens kozmeceutiká sú vyrábané z tých najúčinnejších zložiek ktoré sa medzi sebou dopĺňajú sú to najmä: Biopeptide Complex- jedná sa o zmes prírodných peptidov z rybieho kolagénu, ktoré sa získavajú takzvanou studeou metódou. Biopeptide Complex patrí do základnej zložky kozmeceutík Larens ale aj výživových doplnkov Nutrivi. Veľkým prínosom je pre ochabnutú a zostárnutú pokožku, ktorá stráca svoju elasticitu. Takisto je skvelým riešením pri boji s vypadávaním vlasov, krehkých kostí, či zoslabnutých kĺbov a šliach. 

Výnimočné účinky 

Zvýšený nárast kolagénu, elastínu a kyseliny hyalúronovej v koži, kostiach a kĺboch. Posilnenie imunity, zastavenie vypadávania vlasov a spevenie nechtov aj to sú blahodárne účinky Biopeptidového Complexu. 

 O skvelý účinok sa stará Liposomal Collagen Complex, ktorý tvorí rybí kolagén zapúzdrený do lipozómov. Lipozomálny nosič rybieho kolagénu sa prenáša do hlbších vrstiev kože a ich účinok tak predlžuje a zintenzívňuje. Efekt okamžitého vyrovnania a sploštenia vrások spúšťa dlhodobé nápravné procesy.

Lipozomálne púzdro je vytvorené z lipidovej dvojvrstvy, ktorá je rovnaká ako dvojvrstva kože, čo zabezpečí transdermálny penos zložiek zložiek uzavretých v lipozómoch. Predlžuje sa proces uvoľnovania látok, a takýto kolagén má lepší, a dlhodobejší účinok, pretože preniká do hlbších vrstiev kože. 

Aké sú efekty prípravkov obshujúcich Lipozomálny Collagen Complex?

Vo vysokej miere je zaznamenaná redukcia a vyhladenie vrások, čo je viditeľlné aj pri USG vyšetreniach. Vo veľkej miere je pokožka hydratovaná a pružná. 

Pri výrobnom procese sa nepoužívajú žiadne dráždivé látky, emulgátory, kondicionéry či konzervačné látky. Preto sú prípravky Larens bezpečný aj pre alergickú a citlivú pokožku, či pokožku trpiacu atopickou dermatitídou, akné ale aj psoriázou. 

Doplňujúce zložky produktov tvoria: BIO- Placenta, Phytoderma Lifting, SYN- AKE, koloidné streibro, lipozomálna kyselina haylúronová, GLA Complex, oleje, rastlinné extrakty a ďalšie. Receptúry v jednotlivých produktoch obsahujú ingrediencie tej najvyššej kvality a koncentrácie, aby bol zabezpečený najlepší výsledok a zložky obsiahnuté v týchto produktoch sa vzájomne spájali a dopĺňali. 

Produkty Larens získavajú vďaka svojmu zloženiu a výsledkom ocenenia od odborných ale aj spotrebiteľských porôt po celej Európe. Ich inovatívne rišenia a exkluzívne zložky zvyšujú popularitu značky.