Mascara pre zvodný a intenzívny pohľad

Double Effect Mascara od LARENS Colour

Sýto čierna farba vašim riasam dodá skvostný pohľad a vaše oči sa stanú neodolateľné. Švajčiarska značka LARENS ani v maskare nezabudla na Biopeptide Complex ich revolučný a patentovaný koktejl peptidov rybieho kolagénu, ktorý riasy posilňuje, stimuluje ich rast a hĺbkovo vyživuje. Maskara preto dobre poslúži aj ako sérum!

 

Double Effect Mascara je ideálna pre jemné a tenké mihalnice, ktoré nemajú objem, alebo tie, ktoré sú oslabené po odstránení umelých rias. Peptidy obsiahnuté v maskare riasy dokonalo vyživia a regenerujú a taktiež pomáhajú stimulovať rast. Jemná a na mieru šitá receptúra pre citlivé a podráždené oči.

Pozrime sa na účinné zložky v maskare

Rastlinné výťažky, ktorými je mascara obohatená ako sú sójové bôby, pšeničné klíčky či rastlinné vosky, dodávajú riasam pružnosť a hebkosť. Vďaka ryžovému a karnaubskému vosku, budú vaše riasy posilnené, a ochránené proti lámaniu a vypadávaniu. Dodajte vašim riasam hĺbkovú starostlivosť, ktorú si zamilujú. 

Jednotlivé zložky maskary sú navrhnuté tak, aby vaše riasy nezaťažovali a nevysúšali, práve naopak, Double Effect macsara riasam dodaá silu a odolnosť. Líčenie preto nebolo ešte nikdy jednoduchšie. Dlhotrvajúci efekt bez neželaného rozmazávania či opadávania, to sú tie najlepšie vlastnosti, ktoré od maskary vyžadujeme! 

Líčenie, ktoré vydrží od rána do večera to je Doubble Effect Mascara od LARENS Colour! Pozrite si celú ponuku produktov LARENS Colour