Maximalizujte svoje zdravie s jedinečným SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER

SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je starostlivosť o naše zdravie kľúčová viac ako kedykoľvek predtým. Naša tráviaca sústava, náš mikrobióm a celkový stav črevnej flóry zohrávajú kľúčovú úlohu v tom, ako sa cítime.

Tu vstupuje na scénu SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER - inovatívne duo výživových doplnkov, ktoré ponúka zoskupenie najmodernejších vedeckých poznatkov a starovekých múdrostí ajurvédskej medicíny, aby vám poskytli účinnú podporu pre váš organizmus.

Prečo SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER?

Synergia výnimočných zložiek: Táto unikátna kombinácia výživových doplnkov je navrhnutá tak, aby v súlade s organizmom podporovala správnu činnosť tráviacej sústavy, stav mikrobiómu a s tým spojený komfort v brušnej dutine a pocit pohody.

Inovatívna technológia: SYNBIO COMPLEX prináša synergiu probiotík vo forme lyofilizovaných bakteriálnych kmeňov s prebiotikom (FOS) v technologicky inovatívnej entericky potiahnutej kapsule s predĺženým uvoľňovaním. S až 100 miliardami prospešných mikroorganizmov na gram a 9 rôznymi kmeňmi baktérií je tento komplex zdrojom pre vaše črevá.

Tradičná múdrosť, moderný prístup: TRIPHALA BOOSTER je zmesou rastlinných extraktov známych po stáročia v ajurvédskej medicíne. Zmes Triphala, pozostávajúca z Amla, Bibhitaki a Haritaki, je doplnená prírodnou agátovou vlákninou, ktorá poskytuje podporu pre črevnú mikroflóru.

Pre koho je SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER?

Ak zažívate poruchy trávenia, zvýšený stres, vyčerpanie alebo opakujúce sa kožné problémy, môže to byť signál, že vaše črevá a tráviaca sústava potrebujú podporu. Tieto doplnky sú navrhnuté tak, aby vám pomohli dosiahnuť optimálne fungovanie organizmu a pocit celkového blaha.

Ako užívať SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER?

Balenie obsahuje 2 x 30 kapsúl (30 kapsúl SYNBIO COMPLEX a 30 kapsúl TRIPHALA BOOSTER) na mesiac pravidelného užívania. Dospelí by mali užívať 1 kapsulu Synbio complex a 1 kapsulu Triphala Booster po večeri.

Kapsule by sa nemali deliť, rozhrýzať, ani žuť. Odporúčame ich užiť celé a zapiť vodou.

Zdravie čriev je kľúčom k celkovému zdraviu organizmu. SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER ponúkajú komplexnú podporu pre vaše črevá a celkový blahobyt. Súčasná kombinácia moderných vedeckých poznatkov a starovekých múdrostí robí z týchto doplnkov výnimočný tandem, ktorý by mal byť súčasťou vášho každodenného režimu.