Najlepšie prípravky na akné od švajčiarskej značky LARENS

Vyriešte svoj problém a nájdite si naozaj kvalitné produkty, ktoré vás zbavia nepríjemných pupienkov na tvári, dekolte či chrbte. Produkty značky LARENS s podznačkou DERMO vás zbavia prebytočného mazu či odumretých epitelov kože, ktoré častokrát zapríčiňujú opakované upchávanie pórov čím sa vytvárajú nové pupienky. 

Ako sa správne starať o aknóznu pokožku?

Larens ponúka široké množstvo produktov nie len na omladenie pleti ale aj na starostlivosť proti akné. Urobte si domáci welness pre pleť a postarajte sa o pokožku s tými najlepšími produktami od LARENS. Neodkladajte to na neskôr a začnite ihneď! Pri starostlivosti o pokožku je dôležité skontrolovať zloženie produktov. Značka LARENS obsahuje najmä prírodné zložky, obohatené o Nutrivi vodu a Biopeptide Complex. Ich viditeľné výsledky už za pár minút aj v domácom prostredí si získali mnohých našich zákazníkov. 

3 kroky ku krásnej pleti bez vyrážok

Základným krokom v starostlivosti o pleť je jej pravidelné čistenie. Na čistenie pokožky a hĺbkové čistenie pórov vyskúšajte našu novinku Collagen Peptide Face & Body Wash Gel Cleanser. Pokožku je vždy dobré po čistení ukľudniť preto v ďalšom ktoku vašej skin care rutiny vyskúšajte Dermo Serum proti akné, má praktický rozprašovač, takže produkt nanesie prakticky na celú pokožku. Toto sprejové sérum pokožku pripraví na ďalšiu vrstvu v podobe ľahkého výživného gélu. 

Silver Face Gel obsahujúci koloidné striebro, ktoré má skvelé protizápalové účinky, pomôže proti začervenaniu, či podráždeniu pokožky, taktiež ju príjemno upokojí a dodá jej svieži vzhľad. Praktická pumpička, pomôže vytlačiť potrebné množstvo produktu. Príjemná gélová konzistencia sa ľahko rozotiera a nanáša. 

Na záver starostlivosti odporúčame použiť hydratačný krém napríklad Hydro Balance Face Cream, alebo Acne Cream -Dermo Face Cream.

Extra starostlivosť v boji proti akné

Ak chcete dopriať svojej pokožke extra starostlivosť vyskúšajte raz týždenne ílovú masku Detox Green Clay Mask. Má skvelé detoxikačné účinky a už za 20 minút zbaví pleť aj póry nečistôt. 

Neviete si rady s ktorým produktom začať? Prezrite si recenzie k produktom od našich zákazníkov, či blogy, alebo nám napíšte a náš tím vám rád poradí. LARENS - kozmetika bez skalpela!