Vyriešte svoj problém a nájdite si naozaj kvalitné produkty, ktoré vás zbavia nepríjemných pupienkov na tvári, dekolte či chrbte. Produkty značky LARENS s podznačkou DERMO vás zbavia prebytočného mazu či odumretých epitelov kože, ktoré častokrát zapríčiňujú opakované upchávanie pórov čím sa vytvárajú nové pupienky. 

Larens ponúka široké množstvo produktov nie len na omladenie pleti ale aj na starostlivosť proti akné. Urobte si domáci welness pre pleť a postarajte sa o pokožku s tými najlepšími produktami od LARENS. Neodkladajte to na neskôr a začnite ihneď! Pri starostlivosti o pokožku je dôležité skontrolovať zloženie produktov. Značka LARENS obsahuje najmä prírodné zložky, obohatené o Nutrivi vodu a Biopeptide Complex. Ich viditeľné výsledky už za pár minút aj v domácom prostredí si získali mnohých našich zákazníkov. 

Základným krokom v starostlivosti o pleť je jej pravidelné čistenie. Na čistenie pokožky a hĺbkové čistenie pórov vyskúšajte našu novinku Collagen Peptide Face & Body Wash Gel Cleanser. Pokožku je vždy dobré po čistení ukľudniť preto v ďalšom ktoku vašej skin care rutiny vyskúšajte Dermo Serum proti akné, má praktický rozprašovač, takže produkt nanesie prakticky na celú pokožku. Toto sprejové sérum pokožku pripraví na ďalšiu vrstvu v podobe ľahkého výživného gélu. 

Silver Face Gel obsahujúci koloidné striebro, ktoré má skvelé protizápalové účinky, pomôže proti začervenaniu, či podráždeniu pokožky, taktiež ju príjemno upokojí a dodá jej svieži vzhľad. Praktická pumpička, pomôže vytlačiť potrebné množstvo produktu. Príjemná gélová konzistencia sa ľahko rozotiera a nanáša. 

Na záver starostlivosti odporúčame použiť hydratačný krém napríklad Hydro Balance Face Cream, alebo Acne Cream -Dermo Face Cream.

Ak chcete dopriať svojej pokožke extra starostlivosť vyskúšajte raz týždenne ílovú masku Detox Green Clay Mask. Má skvelé detoxikačné účinky a už za 20 minút zbaví pleť aj póry nečistôt. 

Neviete si rady s ktorým produktom začať? Prezrite si recenzie k produktom od našich zákazníkov, či blogy, alebo nám napíšte a náš tím vám poradí. LARENS - kozmetika bez skalpela!