Naše 3 najpredávanejšie produkty LARENS

TRI NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY LARENS

BIOPEPTIDE SPRAY - Revolučná starostlivosť i budúcnosť kozmetológie

Našim najpredávanejším produktom sa stal legendárny BIOPEPTIDE SPRAY, a my sa úprimne vôbec nečudujeme. Je to jasná hviezda! 

Biopeptide Serum Spray predstavuje kozmeceutikum s jedinečným zložením, ktoré je založené na patentovanom komplexe biopeptidov. Obsahuje súbor aktívnych látok vybraných tak, aby ich spojenie malo trojnásobný účinok: regeneračný, vyživujúci a ochranný. Revolučné látky, ktorých objavenie sa stalo základom kozmeceutík značky Larens, boli veľmi rýchlo vyhlásené za budúcnosť kozmetológie a lekárskej vedy v oblasti anti-aging prípravkov. 

Peptidy účinkujú tromi spôsobmi: signálne – dávajú podnet a stimulujú fibroblasty k tvorbe kolagénu a elastínu, uvoľňujúce – nazývané aj ,,žehlička na vrásky” - uvoľňujú svaly zodpovedné za vznik mimických vrások a transportné – prenášajú aktívne látky obsiahnuté v sérum do hlbokých vrstiev kože, vďaka čomu sa regenerácia, vyživenie a ochrana začína od základov.

Pre posilnenie blahodarných účinkov bolo sérum založené na jedinečnom nosiči aktívnych látok – Nutrivi vode. Vďaka nej voda nielen posilňuje prenikanie výživných látok do hĺbky buniek, ale aj ich zvlhčuje a zbavuje ťažkých kovov. Základnou myšlienkou pri vzniku sérum bola snaha vyvinúť produkt určený na komplexnú starostlivosť o pleť zodpovedajúci potrebám pokožky 21. storočia. Preto obsahuje veľmi dôležitý vitamín C, ktorý okysličuje pleť a zjednocuje jej farebný tón. Pridaním koloidného striebra získalo kozmeceutikum antibakteriálne a protizápalové účinky a biotín – nazývaný tiež „vitamín mladosti” prispieva k udržaniu zdravých nechtov, posilňuje vlasy a zabraňuje ich vypadávaniu.

Repair+ Toner  - Saténovo hladká pleť, okamžite.

Vďaka kyseline laktobiónovej toner viditeľne rozjasňuje a vyhladzuje pokožku a zanecháva ju saténovo hladkú (takzvaný Satin Effect). Prítomnosť extraktu z pupočníka ázijského (Centella Asiatica) prináša pleti dokonalú hydratáciu.

Toner je obohatený o upokojujúci alantoín a D-panthenol, ktoré pokožku pripravia na ďalšiu starostlivosť a pôsobia ako upokojujúci gázový obklad.  Biopeptide Comlex tiež znižujú podráždenie, čo navyše stimuluje regeneráciu a omladzuje pokožku.

LARENS REPAIR+ TONER obsahuje až 97% prírodných zložiek, zvyšné 3% zabezpečujú komfort pri aplikácii a dlhšie pôsobenie produktu.

Kozmetický prípravok je určený pre každý typ pleti. Odporúčame ho zvlášť pre suchú, unavenú, drsnú a dehydrovanú pleť. V prípade, že sa vyhýbate kozmetike, ktorá obsahuje: parabény, PEG, fenoxyetanol, nylon, hliník, PVP, SLS a mikroplasty, tak Larens Repair+ Toner bude ideálnym prípravkom pre vašu pleť.

Aktívne zložky prípravku boli vybraté tak, aby synergicky pôsobili pre dosiahnutie optimálneho účinku: tonizácie, hydratácie, vyživenia, spevnenia a upokojenia pleti.HYDROBALANCE - REVOLUČNÁ RECEPTÚRA NA MLADOSŤ

Revolučná  receptúra nášho ultra hydratačného krému na starostlivosť o všetky typy pleti si hravo získala niekoľko tisíc verných zákazníčiek. Hydro Balance Face Cream obsahuje unikátny Liposomal Collagen Complex - komplex prírodných peptidov rybieho kolagénu v lipozómoch, a taktiež koktail aktívnych látok, ktoré zabezpečujú a udržiavajú hydrolipidovú rovnováhu pleti. Vďaka ľahkej konzistencii sa dokonale vstrebáva, zanecháva pleť vláčnu, hydratovanú a žiarivú. Krém obsahuje jedine prírodné konzervačné látky a Vaša pleť si to skutočne ocení. 

Prínosy HYDROBALANCE FACE CREAM

  • vyrazné a dlhodobé zvýšenie úrovne hydratácie a spevnenie pleti
  • Nasýtenie pleti bielkovinami z kolagénu (efekt pevnej, zdravej pleti)
  • spomalenie procesu starnutia pokožky, vyhladenie vrások a spomalenie tvorby nových
  • regenerácia epitelu a ochrana proti škodlivým vonkajším faktorom
  • optimálne zlepšenie vzhľadu a kondície pleti

Zaujíma Vás ešte viac o Top Larens produktoch pre boj proti vráskam? Prečítajte si všetko, čo potrebujete vedieť.