Neuropeptide Gel Eye & More sérum na očné okolie

Koža okolo očí je tenšia ako kdekoľvek na tvári, vyžaduje si preto špeciálnu starostlivosť. Neuropeptide Gel Eye & More je určený na starostlivosť o očné okolie. Vďaka Biopeptide Complex vypne pokožku a spevní jej štruktúru. Patentovaný komplex spoločnosťou WellU obsahuje kombináciu peptidov. Tieto peptidy sa starajú o hĺbkovú hydratáciu, ktorá preniká aj do najhlbších vrstiev pokožky a dokáže tam dlhodobo pôsobiť. Tieto peptidy majú zároveň energetizujúce vlastnosti, čím sa podporí tvorba kolegénu a elastínu. Dajte zbohom drobným mimickým vráskam, ktoré prirodzene počas života vznikajú. Každým jedným úsmevom zapojíme aj svaly očného okolia.  

Okrem Biopeptide Complex aktívnych peptidov rybieho kolagénu obsahuje toto sérum neuropeptid SYN AKE, ktorý napodobňuje účinky z hadieho jedu. Vďaka týmto látkam dochádza k lepšiemu prekrveniu a dokonalej hydratácii. Tmavé kruhy pod očami sa viditeľne zosvetľujú a navyše miznú opuchy, čím vaše očné okolie vystúpi do popredia a rozžiari sa. 

Kolagén je zložka, ktorá prezrádza náš vek. Je to strážca mladistvého vzhľadu, ktorý je zodpovedný za pružnosť, pevnosť a hydratáciu pokožky. Dlhodobo chráni pleť proti strate pružnosti a vlhkosti. Na pokožke vytvorí kolegénovú proteínovu sieť, ktorá pomáha udržať svieži a vybnutý vzhľad pokožky. 

D- Panthenol poznáme ako vitamín B5, je to zložka, ktorá sa prirodzene objavuje v našom tele. Má protizápalové a upokojujúce účinky, ktoré pomáhajú pri obnove pokožky a hojeniu rán. 

 Ako sa sérum aplikuje?

Jemným vklepávaním séra do pokožky bruškami prstov pokožku premasírujete a aktivizujete aktívne látky, ktoré okamžite stimulujú mikrocirkuláciu pokožky. Vklepte toto sérum aj do pokožky, kde vám začínajú vznikať drobné mimické vrásky. Sérum neoplachujte, nechajte ho voľne vstrebať do pokožky. Na zvyšok tváre môžete naniesť váš obľúbený krém, napríklad ak sa bavíme o zrelšej pleti odporúčame GLA Face krém.

Viditeľné výsledky už po 30 dňovej kúre, vás presvedčia o jedinečnosti tohto produktu. Pokožka bude citeľne hydratovaná, vaše oči budú pôsobiť oddýchnuto a budú žiariť. Starostlivosť o očné okolie je rovnako dôležitá ako kdekoľvek inde na tele. Ošetrujte a dbajte o vašu pokožku, aby vás dokázala chrániť. 

 

Odporúčané produkty1