Novinky Larens, ktoré sa jednoznačne oplatí vyskúšať!

Každý človek vyhľadáva kozmetické prípravky s čo najmenej škodlivým zložením. Práve o tom sú Larens produkty, ktoré sú vyvinuté čisto na prírodnej báze. Obsahujú aktívne látky, vitamíny a komplex biopeptidov, vďaka čomu sú výsledky ich použitia doslova okúzľujúce. To potvrdzujú aj tisícky spokojných recenzií od zákazníkov, ktorí tieto jedinečné prípravky už vyskúšali.

Larens produkty sa taktiež vyznačujú svojimi účinkami. Sú vhodné pre jednotlivé tipy pokožky, bojujú proti kožným problémom a predčasnému starnutiu pleti. Redukujú vznik vrások a iných nedokonalostí. Jednoducho povedané, Larens produkty sú považované za drahokam.

Inovatívny odličovací duet

Značka kozmeceutík Larens neustále prekvapuje svojimi novinkami. Tie sú výnimočné a vždy sa určitým spôsobom odlišujú od svojich konkurentov. Obľúbenou novinku je jedinečný odličovací duet, ktorý vám zaistí dokonalé prečistenie tváre. O ktoré produkty sa jedná?

Larens Repair + Milk

Odličovacie mlieko značky Larens je skutočným unikátom. Tvorí kombináciu odličovacieho duetu a vyniká najmä pre svoje účinky. Ide o čistiaci prípravok, ktorý dokonale hydratuje a vyživuje pokožku až do tých najzákladnejších štruktúr. Okrem iného, odstraňuje nečistoty z pokožky a dokáže bojovať aj s odlíčením silného make – upu.

Výnimočné zloženie

Obsah Larens Repair+ Milk je jedinečný. Zloženie tohto prípravku zahŕňa kokosovú vodu, vitamíny, minerály, lipozomálny kolagén, a tiež ryžový olej, ktorý podporuje odličovanie. Ako z názvu vyplýva, ide o špeciálne mlieko. To pôsobí ošetrujúco a taktiež pripravuje pokožku na ďalšiu starostlivosť.

Pre koho je vhodný tento prípravok?

Larens Repair+ Milk je prípravok vhodný prakticky pre každého. Priaznivo pôsobí na všetky typy pleti a pre túto univerzálnosť je aj obľúbený. Odporúčame ho však používať, predovšetkým, na unavenú, dehydratovanú a suchú pleť.

Práve takejto pokožke dokáže najviac pomôcť, a to vo forme zvýšenej hydratácie a výživy pleti. Okrem iného, tento unikátny produkt neobsahuje žiadne škodlivé chemické látky, ktoré by mohli pokožku ešte viac podráždiť.

Aké sú výhody a použitie Larens Repair+ Milk?

Ako sme si už spomínali, tento prípravok prináša skutočne širokú škálu výhod. Vďaka jedinečnému zloženiu dokonale čistí, hydratuje a vyživuje pokožku. Šetrne odstraňuje make – up a pleť je po použití jemná a svieža. Vďaka použitiu tohto prípravku sa do štruktúr kože dopĺňajú aj chýbajúce vitamíny a minerály.

Použitie je možné až tromi spôsobmi. Na začiatku aplikácie skúste vyskúšať všetky tri formy, a tak zistíte, ktorá vám najviac vyhovuje. Prvý spôsob spočíva v nanesení  Larens Repair+ Milk na vatový tampón. Takto si jemnými krúživými pohybmi očistíte tvár, poprípade odstránite make – up. Starostlivosť pokračuje použitím produktov z rady Larens.

Druhý spôsob zahŕňa ako prvé použitie prípravku Larens Micellar Lotion. Až potom je potrebné naniesť Larens Repair+ Milk a na záver sa používa prípravok Larens Repair+ Toner, ktorý je súčasťou odličovacieho dua.

Posledný, čiže tretí spôsob použitia tohto prípravku spočíva v krátkej a jemnej masáži pomocou Larens Repair+ Milk. Prípravok rozotierajte pomocou dlaní a na záver aplikujte Larens Repair+ Toner.

Larens Repair+ Toner

Tak, ako sme si už v predošlých riadkoch spomínali, Larens Repair+ Toner je súčasťou kombinácie týchto odličovacích prípravkov. Vo všeobecnosti platí, že sa používa až na záver odličovania, a to vo väčšine prípadov vždy po aplikácii Larens Repair+ Milk.

Tento unikátny prípravok je vhodný pre akúkoľvek pleť. Okrem iného, obsahuje až 97 % prírodných látok. Zvyšné 3 % zaisťujú dlhšie pôsobenie produktu. Kozmetický prípravok obsahuje aktívne zložky, ktoré zaručujú upokojenie, spevnenie a hydratáciu pokožky.

Okúzľujúce sú najmä výsledky, ktoré dosiahnete používaním Larens Repair+ Toner. Množstvo zákazníkov potvrdilo, že po dlhodobom užívaní tohto prípravku mali pleť jasnú, vyhladenú a na dotyk jemnú. Okrem iného, Larens Repair+ Toner bojuje proti starnutiu pokožky, eliminuje vznik vrások, a tiež udržuje pH pleti v rovnováhe.

Použitie Larens Repair+ Toner

Aplikácia prípravku sa používa až na záver odličovania. Ako sme si už spomínali, značka Larens prináša neustále množstvo inovácií. To platí aj pre použitie Larens Repair+ Toner. Aplikácia totiž môže spočívať aj v navlhčení špeciálnych obkladov, ktoré si dáte na tvár. V lete máte možnosť tieto obklady aj schladiť, a tak si doprajete zaslúžený odpočinok.

Prečo je odličovanie dôležité?

Odličovanie je základ pre celkové čistenie tváre. Je to, takpovediac, nevyhnutnosťou. Odličovanie by malo byť ako súčasť každodenného rituálu nás všetkých. V opačnom prípade by mohlo dôjsť k nepríjemnému upchávaniu pórov, čo spôsobuje vznik nedokonalostí, od čiernych bodiek až po akné.

Správnym odličovaním dokážete predísť rôznym kožným ochoreniam a vaša pleť tak bude vždy zdravá a krásna. Tento proces je dôležité vykonávať najmä večer pred spaním. V lete, kedy sa pokožka najviac potí však môžete čistiť tvár aj častejšie.

Larens ochranný krém

Leto je už tu a my by sme mali mať dostatočnú zásobu ochranných krémov. Je to potrebné pre ochranu našej pokožky, a to, predovšetkým, pred priamymi slnečnými lúčmi.

Suncare Face Cream SPF 20

Novinkou na trhu je Suncare Face Cream SPF 20, ktorý prináša množstvo ochranných účinkov. Výnimočný je pre svoju ľahkú konzistenciu s jemnou kokosovou arómou. Suncare Face Cream SPF 20 sa používa na pokožku tváre, krku a dekoltu. Okrem ochrany tiež upokojuje vzniknuté podráždenia a redukuje začervenanie kože.

Aké sú výhody použitia?

Ako sme si už spomínali, Suncare Face Cream SPF 20 chráni pokožku pred priamym slnečným a UV žiarením, pôsobí proti fotostarnutiu, a tiež obsahuje ošetrujúci účinok. Hydratuje, regeneruje a vyhladzuje pokožku.

Pleť tak vyzerá vždy krásna, svieža a zdravá. Ochrana tohto prípravku sa považuje za strednú. Suncare Face Cream SPF 20 taktiež zmierňuje podráždenia, ktoré sú následkom nadmerného opaľovania.

V čom spočíva aplikácia?

Použitie tohto prípravku je skutočne jednoduché! Približne 20 minút pred pobytom na slnku si dôkladne očistite tvár. Na pokožku naneste Suncare Face Cream SPF 20 a končekmi prstov tento produkt jemne vklepte a rozmasírujte.

Výhodou je, že sa môže používať aj ako podkladová báza pod make – up. Nezabúdajte však, že tento prípravok by ste mali mať nanesený maximálne dve hodiny. To platí aj v prípade, že sa kúpete, sušíte tvár uterákom alebo sa nadmerne potíte.