Odličovacie mlieko Repair+ Milk od LARENS

Pre koho je Repair + Milk odličovacie mlieko určené? 

 Uľahčite si každodennú starostlivosť o pokožku tváre a zároveň dodajte pokožke potrebnú hydratáciu. 

Obohaťte tak svoju skin care rutinu o ďalší krok pre dokonalu výživu pleti. Toto dokonalé odličovacie mlieko je určené pre každý typ pleti. Zamiluje si ho najmä suchšia a unavená pokožka so sklonom k šupinám, či rohovateniu. 

Unikátne zložky výrobku sa postarajú o dokonalé odlíčenie, takže sú skvelým doplnkom k produktovej rade Larens Colour. Medzi našimi klientkami si získal svoje popredmé miesto a stal sa jedným z najobľúbenejších produktov na starosltivosť o pokožku.

Pokiaľ hľadáte výrobky neobsahujúce parabény, hliník, mikroplasty a iné znečisťujúce  látky, tento pordukt je ako stvorený pre vašu pokožku. 

Aké zložky obsahuje odličovacie mlieko Repair + Milk?

Larens si zakladá na kvalite výrobkov, a vyberá zložky, ktoré sú pre pleť obohacujúce a pomáhajú jej z dlhodobého hladiska. Lipozomálny kolagén sa postará o obnovu kožnej steny už pri odličovaní. Kokosová voda a kyselina laktobiónová sa postarajú o zamatový efekt, aby pokožka zostala jemná a siveža.

Práve kokosová voda obsahuje vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6) vitamín C, a rôzne druhy aminokyselín, tie osviežia pokožku a vďaka minerálom a spomínaným vitamínom pokožka pôsobí upokojene, nie je podráždená ani začervenaná.

Známa kyselina hyalúronová dodá hydratáciu, a alatonín pokožku upokojí a pripraví pokožku na ďalšie kroky v skin care rutine. Výživný ryžový olej zlepší odličovacie vlastnosti prípravku.

Produkty sú navrhované tak, aby látky obsiahnuté v našich prípravkoch pôsobili synergycky, aby sa dopĺňali a dosiahol sa tak optimálny výsledok. 

Ako sa má odličovacie mliečko Repair + Milk správne používať?

Toto mliečko môžete použiť až tromi rôznymi spôsobmi, záleží len na vás, ktorý si vyberiete.

1. Spôsob použitia: Naneste mliečko na kozmetický vatový tampón a zmyte ním make-up. Potom si tvár opláchnite a použite pri tom Dermo Wash, a váč ritueel čistenia pleti zakončite tonizačnou vodou Repair + Toner. 

2. Spôsob použitia: Nečistoty a make-up odstráňte pomocou Micellar Lotion, ktorý následne z tváre zmyjete. Dlaňami naneste na tvár mliečko. Repair+ Milk a spravte krátku masáž tváre. Váš rituál čistenia zakončite tonizáciou s Repair + Toner.

3. Spôsob použitia: Mlečkom Repair+ Milk zmyte včetky nečistoty z tváre. Následne mliečko rozotrite po tvári a spravte si krátku masáž. Rituál starostlivosti čistenia pleti zakonči pomocou tonika Repair + Toner.

Prečo predávame pumpičku zvlásť?

Firma WellU si zakladá na dodržiavanie pravidiel a ochrane životného prostredia. Preto nenájdete pumpičku priamo v produkte Repair + Milk, ale zvlášť. Menej plastu znamená viac zelene a zdravia. Preto po vyprázdnení produktu pumpičku jednoducho odšróbujete a pumpičku umyjete a vložíte do novej fľaše s odličovaím mliečkom. Kúpite ju raz a používate po celý čas!