Odštartujte rok s novinkou Detox Green Clay Mask

Ak hľadáte produkt, ktorý vašu pleť nielen vyčistí, ale aj dodá potrebné minerály, hľadáte na správnom mieste. Detox Green Clay Mask je určná práve pre vás! Dlho očakávaná novinka uzrela svetlo sveta začiatkom nového roka. Pozrime sa spolu čo všetko dokáže táto zázračná maska už za 20 minút pôsobenia.

Detox Green Clay Mask je ílová detoxikačná maska pre pokožku, ktorá vyžaduje čistenie, regeneráciu a potrebné minerály. Masku stačí naniesť na tvár a dekolt a nechať pôsobiť, o 20 minút bude vaša pleť krásne rozjasnená a vyživená. 

Aké účinky má Detox Green Clay Mask? 

Trápi vašu pleť akné, vyrážky či nerovnováha tónu pleti? Vďaka zelenému a bielemu ílu, ktoré majú hĺbkové čistiace účinky, kombuchy, spiruliny a Biopeptide Complexu dodáte pleti to čo potrebuje. Táto maska práve vďaka silným čistiacim a detoxikačným účinkom zbavuje pleť odumretých buniek. Pokožka je vďaka nej na dotyk jemná a čistá. 

Látky s antioxidačným účinkom, ako sú Biopeptide Complex pomáhajú spomaliť proces starnutia pokožky, čím zlepšujú jej vitalitu a pružnosť a dodávajú pokožke energiu a pružnosť. Bohaté zloženie na mikroelementy prírodného pôvodu podporuje remineralizáciu a výživu pokožky tváre a dekoltu. 

Pre koho je maska určená a ako ju aplikovať?

Maska je vhodná pre mastnú a hypersenzitívnu pleť. Íly absorbujú nadmerné množstvo kožného mazu a pomáhajú regulovať a zmatňovať pokožku. Citlivá pokožka si taktiež príde na svoje. Maska pomáha zmierniť príznaky podráždenia a pleť upokojuje.

Aplikácia masky je vďaka praktickej tube úplne jednoduchá. Pomocou štetca alebo končekmi prstov naneste masku na problematické miesta, vyhnite sa pri tom okoliu očí! Nechajte pôsobiť 20 minút. Po tomto čase pokožku pokrytú maskou pomasírujte navlhčenými dlaňami a následne dôkladne opláchnite zvyšky masky. Osušte pleť čistým uterákom! Nezabudnite použiť vždy čistý uterák! Následne použite obľúbený pleťový krém. Používajte približne raz za 7 dní, vaša pleť sa vám za takúto starostlivosť poďakuje, bude žiariť a vyzerať sviežo!