Prečo si aj pokožka očí vyžaduje starostlivosť?

Starostlivosť o očné okolie. 

Celú situáciu može zhoršiť zlá mikrocirkulácia či oslabený tok krvi v lymfe, čo má za následok vznik tmavých vačkov alebo kruhov pod očami. Navyše je táto pokožka neustále vystavovaná slnku, vetru mrazu čo na ňu veľmi negatívne vplýva. Intenzívna mimika, ktorá udržuje túto pokožku v neustálom pohybe ovplyvňuje skorý vznik mimických vrások. Práve kvôli týmto faktorom, očné okolie stárne oveľa rýchlejšie. 

Ktoré zložky sa starajú o sviežo vyzerajúce očné okolie? 

Starostlivosť o pokožku očného okolia nechajte na Neuropeptide Gel Eye & More od LARENS. Toto ľakhé sérum s jedom zo zmyje bolo vyvinuté aby pôsobilo proti vráskam, opuchom a tmavým kruhom pod očami. Je tvorené z troch silných neuropeptidov, ktoré pomáhajú vytvoriť efekt ,,otvoreného oka”. Syn- Ake ako najsilnejší uvoľňujúci peptid, pôsobí ako botulotoxín. Stará sa o vyhladenie pokožky a vyplnenie vrások. Argirelín zase opticky vyplňuje vrásky a zvyšuje hustotu pleti. Eyeseryl je bioaktívny tetrapid so silným účinkom proti opuchom. Pomáha pri oslabenom toku lymfy a túto jemnú pokožku vyživuje. 

Ako sa správne starať o okolie očí?

Pri starostlivosti o pokožku očného okolia netreba zabúdať na pravidelné a hĺbkové čistenie. Nesprávne odlíčený make-up býva častou chybou, ktorej sa môžete ľahko vyhnúť. Na vatový tampón naneste malé množstvo vášho obľúbeného odličovacieho mlieka, či micelárnej vody. Tampónom jemne zotrite make-up, nezabudnite ani na očné okolie. Práve v tejto oblasti by ste mali pri odstaňovaní make-upu zvýšiť pozornosť. 

Po čistení pleť vyživte s Neuropeptide Gel Eye & More od LARENS. Má ľahkú textúru oproti běžným pleťovým krémom a zbytočne nepreťaží túto jemnú pokožku. Pri nanášaní séra pleť jemne masírujte smerom od vnútorného kútika po vonkajší. Zabezpečíte si tak dôkladné nanesenie produktu a podporíte elasticitu pokožky. Je dôležité sa vyhnúť takzvanému vtieraniu produktu do pokožky, ale jemne produkt vklepávať prstami. 

Masáž očného okolia môžete robiť pravidelne. Zlepšite si tak mikrocirkuláciu krvy a pokožka bude oveľa pružnejšia a zároveň vyhladená a vyživená. 

Bohaté zloženie prípravku, ktoré navyše pleť omladí a zaistí efekt ,,vypnutého oka”. Okamžité vyhladenie pleti a vypnutie vrások, to si zamiluje každá žena! Pre ešte viac tipov a trikov si pozrite ďalšie články, či recenzie našich zákazníkov. Nezabudnite LARENS - Kozmetika bez sklapela!