Tipy, ako sa chrániť pred chladom

Chráňte svoje pery kolagénom


Náš Collagen Lip Balm vám prináša skvelú ochranu pred chladom a vetrom v podobe kolagénovej zložky, ktorá stimuluje procesy obnovy buniek vďaka čomu prináša spevňujúci účinok pre vaše pery. Ideálny je vďaka svojmu kompaktnému baleniu, ktoré by nemalo chýbať vo vrecku či v kabelke žiadnej ženy a muža. Lip Balm obsahuje kombináciu piatich olejov (ricínový, slnečnicový, jojobový, avokádový a makadamový), ktorá poskytne vašim perám intenzívnu dávku potrebných výživných látok, ktoré zaručia vlačnosť a odolnosť proti vonkajším faktorom. Vďaka rastlinným maslám a Karnaubskému vosku ostanú vaše pery premastené a zdravo lesklé. Ak stále váhate, či je práve Collagen Lip Balm vhodným produktom, ktorý ochráni vaše pery pred vysušením či chladom, mali by ste vedieť, že Lip Balm neobsahuje žiadne mikroplasty a silokóny. Jeho zloženie je navyše bez použitia parafínu a obsahuje čisto prírodné zmäkčovadlá, ktoré blahodárne vyživujú pery.


Hydratovaná a chránená pleť


Pokiaľ sú už vaše pery dostatočne vyživené a chránené, máme tu pre vás krém na tvár, ktorý vašu pleť ochráni pred vonkajšími faktormi, hydratuje a regeneruje. Hydro Balance Face Cream by jednoznačne mal patriť do vašej must have výbavy v starostlivosti o vašu pleť. Ide o jedinečný krém, ktorý regeneruje suchú a zničenú pleť a zanecháva ju pripravenú odolávať vonkajším vplyvom. Najmä v zimných mesiacoch ide o jasnú voľbu krému. Obsahuje unikátny Liposomal Collagen Complex - komplex prírodných peptidov rybieho kolagénu v lipozómoch, a taktiež koktail aktívnych látok, ktoré zabezpečujú a udržiavajú hydrolipidovú rovnováhu pleti. Vďaka ľahkej konzistencii sa dokonale vstrebáva, zanecháva pleť vláčnu, hydratovanú a žiarivú. Revolučná receptúra - obsahuje jedine prírodné konzervačné látky. Tento krém obsahuje len prírodné konzervačné látky a je určený pre všetky typy pleti.


Náročná, no predsa hydratovaná pleť


Muži sa potrebujú starať o svoju pleť tiež a to najmä v týchto chladnýh mesiacoch. Pre nich nájdete na našom e-shope dokonalý krém Revital Men Face Gel, ktorý je určený najmä pre unavenú a náročnú mužskú pokožku. Face Gel kmplexne regeneruje kožné tkanivo, stimuluje bunkovú obnovu a účinne vyhladzuje vrásky. Podporuje funkcie ochrannej bariéry pleti, hĺbkovo hydratuje, zmierňuje podráždenie a znižuje začervenanie pokožky spôsobené holením. Čo je však pre mužov dôležité je to, ze okamžite bojuje proti príznakom vysušenia a ich pleť tak ostane chránená a hydratovaná.Všetky spomínané produkty nájdete na našom e-shope za skvelé ceny. Nenechajte tak vašu pokožku a pery trpieť. Objednať si môžete ešte dnes.