Udržte svoj make-up na tvári podstatne dlhšie v dokonalej podobe

Podkladová báza od Larens Colour

Medzinárodne uznávaná a popredná značka Larens, ktorú nájdete na našom e-shope prichádza s novým produktom, ktorý rozhodne oceníte, pokiaľ si z času na čas doprajete make-up. Smoothing Make-up Base je vyhladzujúca podkladová báza pod mejkap. Povrch pokožky dokonale vyhladí a viditeľne skoriguje nerovnosti a nedostatky vašej pleti. Táto podkladová vrstva vám na tvári vytvorí príjemnú saténovú vrstvu, na ktorú viete ďalej nanášať korektor, mejkap či populárny Larens BB Cream. 

Okrem spomínaného vyhladenia sa postará o to, aby sa trvanlivosť vášho make-upu predĺžila. A to nie len o nejaký zanedbateľný čas. Z testov, ktoré prebiehali u kozmetičiek - odborníčiek z WellU sa preukázalo, že Smoothing Make-up Base predĺži uspokojivý výsledok vášho líčenia až 12 hodín pri normálnej a suchej pleti a pri mastnej je to až 7 hodín. 

Jednoduché dávkovanie a príjemné krémové nanášanie z tohto produktu robia budúceho obľúbenca medzi kozmetičkami, no aj ženami pri domácom použití. No a pokiaľ ide o zloženie, tak ako ste pri produktoch Larens zvyknutí, nenájdete v nich žiadne mikroplasty ani iné nežiadúce zložky.