Tipy, ako sa chrániť pred chladom

Tipy, ako sa chrániť pred chladom

V týchto dňoch, kedy teplota klesá často do mínusových hodnôt, netreba zabúdať na starostlivosť o seba, pretože chlad vysušuje naše pery ako aj pokožku, čoho následkom sú suché a popraskané pery a pokožka na vašej pleti. Pripravili sme si pre vás zopár tipov, ako chrániť časti tela, ktoré sú najviac ohrozené vplyvom chladného počasia nie len pre ženy.


Larens - starostlivosť bez skalpela

Larens - starostlivosť bez skalpela

Vaša pleť je všade s vami, vplývajú na ňu rôzne vonkajšie faktory, stres, teplotné zmeny. Preto je veľmi dôležité svoju pleť uchovávať vždy sviežu a hydratovanú. Musíme jej dodať to čo potrebuje aby si zachovala svoje ochranné faktory. Jedinečné zložky Larens produktov sú určené pre citlivú, problematickú či aknóznu pokožku. 


Ako si udržať pleť večne mladú?

Ako si udržať pleť večne mladú?

Určite ste sa už stretli s tým, že pokiaľ budete používať kolagén, vaša pleť sa vám poďakuje. A počuli ste správne. Okolo dvadsiatky podobné záležitosti pravdepodobne ešte neriešite, no ak chcete vašej pokožke dopriať to najlepšie a navyše ju udržať mladú, s kolagénom isto budete super kamošky.

Vek je len číslo a dôležité je to, ako sa cítite. Avšak s pribúdajúcim vekom vám produkcia tvorby kolagénu klesá, čo je príčinou tvorby vrások. Kolagén je totiž hlavnou bielkovinou v tele, ktorá sa nachádza v kostiach, črevách, v svaloch, zuboch aj pokožke. Jednoducho všade. Pleť je teda pružná a mladistvá práve vďaka kolagénu v tele. Ako však dosiahnuť, aby pleť vyzerala mlado aj vo vyššom veku?

Správna životospráva a dopĺňanie látok, či vitamínov, ktoré podporujú tvorbu kolagénu. Medzi 20-30 rokom života sa tvorba kolagénu spomaľuje o 1% ročne a to vedie k strate elasticity.


Prečo je chemický peeling lepší?

Prečo je chemický peeling lepší?

Určite poznáte klasické peelingy v podobe „scrubov“ z drogérie, ktorými si jednoducho šúchate pleť? Neprišlo vám to niekedy k pokožke príliš drsné?


Top 10 produktov značky Larens – prečo by ste si ich mali zaobstarať?

Top 10 produktov značky Larens – prečo by ste si ich mali zaobstarať?

Larens je exkluzívna značka kozmeceutík, ktorá je vhodná pre ženy aj mužov. Larens produkty sa zameriavajú na špeciálnu starostlivosť o tvár, dekolt, vlasy, nechty a celé telo. Ich zloženie je skutočne jedinečné a bohaté na biologicky aktívny kolagén, bio peptidový komplex a nano vodu.


Biopeptide Serum Spray – kozmeceutikum s jedinečným zložením!

Biopeptide Serum Spray – kozmeceutikum s jedinečným zložením!

V prípade, že potrebujete účinné kozmeceutikum na regeneráciu pokožky a výživu vlasov a chcete sa o ňom dozvedieť viac, ste tu správne! Biopeptide Serum Spray je revolučné peptidové sérum, ktoré je určené na starostlivosť o telo a vlasy. Aké účinky má na telo a pleť, aké výhody prináša a či je pre vás vhodné sa dočítate v dnešnom článku.


Všetko, čo potrebujete vedieť o Larens!

Všetko, čo potrebujete vedieť o Larens!

Počuli ste už o produktoch Larens? Ak nie, sme si istí, že čoskoro budete, nakoľko kozmeceutiká Larens sa stávajú čoraz viac a viac populárnejšie a to medzi rôznymi vekovými kategóriami.

Ďalej