Blog

Face Yoga: Tajomstvo pre krásnu a hladkú pleť

Face Yoga: Tajomstvo pre krásnu a hladkú pleť

Každá žena túži mať krásnu, pružnú a zdravú pleť, a preto je starostlivosť o pleť dôležitou súčasťou každodenného života. Kozmetika a rôzne ošetrenia tváre pomáhajú udržiavať pleť v dobrej kondícii, ale čo ak by existovala metóda, ktorá by posilnila účinky kozmetiky a podporila prirodzený proces omladenia pokožky? Takou metódou je face yoga - cvičenie, ktoré posilňuje svaly tváre a zlepšuje jej vzhľad.


Ako sa nalíčiť na bežný deň?

Ako sa nalíčiť na bežný deň?

Zavolala vám kamarátka, či s ňou zájdete na kávu, či sa chystáte do práce alebo za dennými povinnosťami? Nech už smerujete kamkoľvek, vykročte z domu vždy krásne a upravené! Ukážeme si pár tipov a trikov ako mať aj popri každodenných povinnostiach vždy krásnu a sviežu pokožku a vďaka LARENS Colour aj dokonalý make up. 


Ako vrstviť jednotlivé produkty vo svojej skin care rutine?

Ako vrstviť jednotlivé produkty vo svojej skin care rutine?

Najdôležitejším bodom v starostlivosti o pleť je pravidelná hygiena a čistota pleti. Znamená to, že je dôležité nielen to, či pleť čistíme, ale aj ako ju čistíme a ako sa o ňu staráme. Pri starostllivosti o pokožku treba dbať na používanie vlastného uteráku na tvár, ale aj pravidelnú výmenu postelných obliečok.

Jednotlivé vrstvenie produktov v starostlivosti o pokožku je zásadné. Kroky sa musia dodržiavať,najmä kvôli účinným zložkám, ktoré produkty obsahujú. Musíme si zapamätať, že krémy, oleje, alebo aj séra, musíme postupne nanášať podľa odporúčaní od výrobcu.


Ochrana pokožky: ako starostlivosť o telo ovplyvňuje zdravie kože?

Ochrana pokožky: ako starostlivosť o telo ovplyvňuje zdravie kože?

Nielen naše telo ale aj našu pokožku si treba chrániť a vážiť. Správna a vyvážená životospráva, pohyb a dostatočný prísun tekutín nás udržiava v kondícii. Starostlivosť o naše telo má významný vplyv na naše zdravie ale aj na vitalitu kože. Existujú základné kroky, ktoré pomôžu ochrániť a udržať pokožku pružnú a vitálnu.


Odličovacie mlieko Repair+ Milk od LARENS

Odličovacie mlieko Repair+ Milk od LARENS

Dokonale čistá pokožka so zamatovým pocitom? LARENS priniesol do produktovej rady skvelého pomocníka na čistenie a obnovu pokožky. Výborná hydratácia a odlíčenie v jednom kroku, tak sa dajú zhrnúť skvelé vlastnosti  odličovacieho mliečka Repair + Milk. 


SPF naše každodenné. Všetko čo potrebuješ vedieť!

SPF naše každodenné. Všetko čo potrebuješ vedieť!

Chrániť našu pleť pred nepriaznivými vplyvmi treba po celý rok. SPF pomáha ochrániť pleť pred spálením, fotostarnutím, vznikom pigmentových škvŕn, ale aj rakoviny kože. UV svetlo, ktoré preniká do hlbších vrstiev našej pokožky, spôsobi, že pleť vyzerá vysušená, ochabnutá a začínajú sa tvoriť pigmentové škvrny. Pleť môže byť častokrát začervenaná či spálená. Preto by sme počas celého roka do našej skin care rutiny mali zaradiť SPF krém, ktorý pôsobi na pleť blahodárne a ochraňuje našu pokožku pred UV žiarením.


Neuropeptide Gel Eye & More sérum na očné okolie

Neuropeptide Gel Eye & More sérum na očné okolie

Žiarivá pleť a sviežo vyzerajúce očné okolie by chcel každý z nás. Uhorky sú už zabudnutým prežitkom. Nepríjemné tmavé kruhy ale aj spadnuté viečka môžu o nás prezradiť viac ako si myslíme. Pričom to tak nemusí byť! Pravidelnou starostlivosťou o vašu pleť s kozmeceutikami LARENS dosiahnete žiadúce výsledky.

Poďme si viac povedať o novom sére určenom pre očné okolie


Peptidy a pleť. Všetko čo potrebujete vedieť.

Peptidy a pleť. Všetko čo potrebujete vedieť.

Peptidy sú proteíny s krátkou vlnovou dĺžkou, ktoré sú kľúčovými zložkami na udržanie zdravia a vitality pokožky. Tieto malé častice sú prirodzene prítomné v pokožke a sú nevyhnutné na udržanie jej pružnosti a vláčnosti. Peptidy sú tiež dôležité pre obnovu kožných buniek a podporu tvorby kolagénu.

Ďalej