Blog

Kľúč k žiarivej pleti

Prečo sú kozmetické séra dôležité?

Kozmetické sérum je jedným z tých produktov, ktoré môžu úplne zmeniť vašu starostlivosť o pleť. Napriek tomu, že sú malé, ich účinky sú nesmierne hodnotné. Ale prečo sú vlastne také dôležité? V tomto článku vám vysvetlíme, prečo by sérum malo byť neoddeliteľnou súčasťou vašej kozmetickej rutiny.


vrstvenie produktov podľa konzistencie

Vrstvenie kozmetických produktov podľa konzistencie

V starostlivosti o pleť je vrstvenie kozmetických produktov kľúčom k dosiahnutiu optimálnych výsledkov. Správne vrstvenie zaisťuje, že každý produkt má šancu preniknúť do pokožky a účinne pôsobiť. Dôležitým aspektom pri vrstvení je konzistencia produktov. Tento článok vám poskytne návod, ako správne vrstviť produkty podľa ich konzistencie, aby vaša pleť dostala maximum výhod.


NOVINKA Skeeneffect

NOVINKA Skeeneffect

Napriek tomu, že každý z nás je jedinečný, máme všetci niečo spoločné - túžbu po kráse a zdraví našej pleti. A práve preto sme tu, aby sme vám predstavili Skeeneffect, značku, ktorá vám umožní zvýrazniť vašu prirodzenú krásu bez ohľadu na váš vek.


Prekonajte jarnú únavu s kapsulami Good Life

Prekonajte jarnú únavu s kapsulami Good Life

Vitajte v jarnom období, kedy sa príroda prebúdza do života a naše telo túži po obnove a nových začiatkoch. Avšak, nie vždy sa cítime tak plní energie, ako by sme chceli. Často nás trápi jarná únava, ktorá nám bráni v plnom využití potenciálu tohto obdobia. Čo ak by sme vám povedali, že existuje spôsob, ako prekonať túto únavu a začať deň s novou silou a vitalitou?


Jarný detox

Jarný detox

Jarné obdobie je časom obnovy, kedy sa príroda prebúdza a s ňou aj naša túžba po obnovení energie a vitality. Jedným z najlepších spôsobov, ako začať novú sezónu s čistým štítom, je jarný detox, ktorý očistí vaše telo a pripraví ho na nové výzvy. Tu je niekoľko tipov, ako začať svoj jarný detox a obnoviť svoju vitalitu.


Ako začať a udržať si aktívny životný štýl?

Ako začať a udržať si aktívny životný štýl?

Jar a teplejšie dni sú tu a prinášajú so sebou novú energiu a chuť na nové začiatky. Ako sa príroda prebúdza k životu, mnohí z nás hľadajú spôsoby, ako sa dostať do formy. Pravidelná fyzická aktivita má nespočetné množstvo výhod pre naše telo aj myseľ, vrátane zlepšenia nálady, zvýšenia energie a zlepšenia celkového zdravia. Tu je niekoľko tipov, ako môžete začať a udržať si aktívny životný štýl bez ohľadu na vašu kondíciu.


Našich 5 tipov, ako sa starať o pokožku počas prichádzajúcej jari.

Našich 5 tipov, ako sa starať o pokožku počas prichádzajúcej jari.

Jar prichádza s novou energiou a prebúdzajúcou sa prírodou. S príchodom teplejších dní sa mení nielen náš šatník ale aj potreby našej pokožky. Po dlhej zime môže byť pokožka suchá a potrebuje obnovu a hydratáciu. V tomto článku sa zameriavame na 5 tipov, ako sa starať o pleť a pokožku počas jari, aby sme ju prebudili zo zimného spánku.


Odličovanie a čistenie pleti - prvým krokom k zdravej pokožke

Odličovanie a čistenie pleti - prvým krokom k zdravej pokožke

Každodenné odličovanie a čistenie pleti je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o našu pokožku. Práve tieto rutinné kroky predstavujú základ pre udržanie pleti zdravej, sviežo vyzerajúcej a pripravenej na ďalšie kozmetické produkty. Prečo je však také dôležité venovať týmto zdanlivo jednoduchým krokom dostatočnú pozornosť?


Problematická pleť netrápi len mladých ľudí.

Problematická pleť netrápi len mladých ľudí.

Problémová pleť, či už sprevádzaná akné, začervenaním, zápalom alebo drobnými ťažko sa hojacimi ranami, je častým spoločníkom mnohých z nás. Tieto signály od našej pokožky sú výzvou k hľadaniu efektívnych riešení. Jedným z kľúčov k dosiahnutiu zdravej a svieže vyzerajúcej pokožky je pochopenie príčin problémov a využitie správnych prostriedkov na ich riešienie.

Ďalej