AMAZE Fiber Sheet Mask 5ks

Nové
12 bodov do vernostného systému
Cena
126 €

Výrobca
HANZZ+HEIDII

Kód produktu
PHH00039

Na ceste k nám - Doručenie do max. 4 pracovných dní
ks

Amaze je hĺbkovo penetrujúca maska pozostávajúca zo 100 % biologicky odbúrateľných vlákien z mäkkého dreva. Okamžite pozdvihne pleť a dodá jej vyhladenie, superhydratáciu a plnosť.

Pre všetky typy pleti. viac

AMAZE pozostáva z vysoko účinnej zmesi aktívnych zložiek, ktoré sa skladajú z rastlinných kmeňových buniek zo švajčiarskych snežných rias a edelweiss, komplexu peptidov proti vráskam a jedinečnej kombinácie minerálov, vitamínov a prírodných olejov. Výkonné hydratačné komplexy s kyselinami hyalurónovými s krátkym a dlhým reťazcom zabezpečujú dlhotrvajúcu hydratáciu pleti. Ponúka efekt podobný botoxu, koriguje jemné linky a vrásky pre neporovnateľný komfort a dokonalé vyhladenie pleti. Optimalizuje elasticitu pleti - pleť je vypnutá a intenzívne hydratovaná. AMAZE zahŕňa tie najlepšie regeneračné a aktivačné zložky vo vysokej koncentrácii, ktoré posilňujú proces samoobnovy a stimulujú bunkové aktivity pre mladistvú, žiarivú a vyváženú pleť.

Kľúčové výhody

  • Stimuluje obnovu buniek a tvorbu kolagénu.Zlepšuje štruktúru pleti, spomaľuje proces starnutia kožných buniek, zvyšuje produkciu kolagénu a redukuje vrásky vďaka vysoko účinnému komplexu peptidov proti vráskam.
  • Obnovuje pružnosť pleti vďaka dlhotrvajúcej hydratácii a podporuje lipidovú bariéru pleti pomocou komplexu 72H Moisture Complex.
  • Pomáha redukovať hlboké vrásky, kurie oká, vrásky na čele a tvári.
  • Okamžite pozdvihuje pleť pre vyhladenú, superhydratovanú a vypnutú pleť

Technológia rastlinných kmeňových buniek:
Tento biotechnologický postup udržiava a aktivuje kmeňové bunky pokožky. Aktivované kmeňové bunky pozitívne ovplyvňujú viaceré oblasti vrátane génov, buniek, matrice a tkaniva - oblasti, ktoré úzko súvisia so znižovaním prejavov starnutia. Chránia bunkovú DNA, stimulujú a zlepšujú prirodzenú obnovu buniek, posilňujú štruktúru pokožky a vyhladzujú ju, čím sa dosahuje pevnejší a mladší vzhľad pleti.

Znižuje vrásky
ANTI-WRINKLE PEPTIDE COMPLEX ARGIRELINE® AMAZE obsahuje komplex Argireline®. Argireline® je revolučná zložka proti starnutiu, ktorá bojuje proti jemným linkám a výrazným vráskam. Oživuje pokožku a zanecháva ju pevnú a zdravú. Zároveň minimalizuje nečistoty v pleti a bojuje proti tvorbe veľkých pórov. Argireline® je jediný peptid proti vráskam s klinicky preukázanými účinkami.

Hydratuje
72H VLAHČOVACÍ KOMPLEX - PENTAVITÍN (ECOCERT/NATRUE CERT) Tento biotechnologický hydratačný komplex vytvára po aplikácii na pokožke hydratačnú bariéru, ktorá sa viaže hlboko vo vrstvách pokožky a pevne drží až 72 hodín. HYALO-OLIGO KOMPLEX (ECOCERT/ORGANIC CERTIFIED) Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou a krátkym reťazcom, ktorá preniká hlboko do pokožky a poskytuje jej dlhotrvajúcu hydratáciu. Komplex Hyalo-Oligo podporuje dvojnásobne väčšiu retenciu vlhkosti ako bežná kyselina hyalurónová. Zlepšuje štruktúru hlbších, elastických vrstiev pokožky a aktívne podporuje jej regeneráciu.

Ďalšie účinky
* PROVENCE ROSE, jemné antiseptikum a adstringent, pôsobí protizápalovo, čistí pleť a predchádza vzniku škvŕn. Pomáha minimalizovať začervenanie a upokojuje podráždenie. Ideálna pre všetky typy pleti (aknóznu, suchú, zrelú, citlivú).

* MALACHIT detoxikuje a chráni pleť pred oxidačným stresom. Ako derivát medi stimuluje tvorbu kolagénu, zvyšuje pružnosť pokožky a zabraňuje tvorbe vrások.

* ALOE VERA hydratuje, upokojuje a zmierňuje svrbenie alebo podráždenie. Má protistarnúce a antimikrobiálne vlastnosti a pôsobí protizápalovo. Odstraňuje škvrny na pleti, zmenšuje starecké vrásky a pomáha zvyšovať tvorbu kolagénu.

Alternatívne konzervačné látky
Na boj proti tvorbe mikroorganizmov používa HANZZ+HEIDII prírodne identické konzervačné látky, ktoré sa v prírode vyskytujú v rovnakom zložení, ale nedajú sa získať v požadovanom množstve alebo kvalite. Preto sa synteticky reprodukujú pomocou chemických reakcií a sú schválené podľa normy BDIH pre prírodnú kozmetiku konvenčné konzervačné látky. Tie nedráždia ani nevysušujú pokožku.

Ako používať:
Aplikujte jednu masku dvakrát až trikrát týždenne na dokonale vyčistenú tvár. Rozložte masku a priložte si ju na tvár tak, aby otvory boli zarovno s očami, nosom a ústami. Po 10 - 20 minútach masku odstráňte a zvyšný tekutý kokteil vklepte do pokožky, aby sa maximálne vstrebal. Postupujte podľa svojej rannej alebo večernej rutiny.

Poznámka:
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do šiestich mesiacov.