TVÁROVÁ JOGA s la Paula - Použitie - Starostlivosť o telo a vlasy

Vitajte v našej novej sekcii venovanej tvárovej joge a rituálom k sebaláske!

Tento jedinečný rituál sebalásky je spojením tradičných cvičení jogy a modernej dermatológie, ktoré vám pomôžu spevniť svaly tváre, zlepšiť cirkuláciu a stimulovať produkciu kolagénu. Tvárová joga je skvelý spôsob, ako udržiavať svoju pleť zdravú a žiarivú z pohodlia vášho domova. 

Tvárová joga s LARENS je nielen o starostlivosti o pleť. Je o investovaní času do seba, o posilnení sebavedomia a o tom, ako sa cítiť a vyzerať najlepšie, ako len môžete. Vydajte sa na svoju cestu k zdravej a žiarivej pokožke. Aj malé krôčiky vedú ku krásnej pleti, sebavedomej Bohyni. Pridajte sa k nám a objavte krásu tvárovej jogy!


 

Tvárová joga nie je len o cvikoch, je o vytváraní si vzťahu so soubou samou. Svojimi dotykmi si masírujete telo, vaša energia prúdi a koluje po celom tele.


     

Praktické rady a tipy predtým než začnete cvičiť. Viac aj o tom, kedy cvičiť a aké cviky sú vhodné na ráno či večer. Dozviete sa, čo je to vlastne lymfatická alebo reliéfna masáž ale aj to čo je dobré aplikovať na pleť tesne pred masážou.


   

Face joga Katkou Katerinčinovou – lektorkou tvárovej jogy. Nielen o tom ako dokáže pomôcť kozmetika a tvárová joga k mladšej a zdravšej pleti ale i o tom ako Katka našla svoju životnú cestu prostredníctvom zdravia a krásy.


 

Expresná a komplexná lymfatická masáž na omladenie ideálna na večerný čas. Pre ešte lepšie účinky masáže navrhujeme pred nanesením oleja Larens Orient Oil aplikovať aj biopeptidové sérum v spreji Biopeptide Serum Spray alebo LARENS Aqua Spray od LaPaula.


 

Ako zabrániť dvojitej brade? Posilnenie svalov na krku a skvelá masáž so SOS Skin Care proti dvojitej brade. Ťahy opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností. Na masáž môžete použiť krém SOS Skin Care z LaPaula.


 

Ak chcete mať peknú symetrickú tvár odporúčame vám masírovať pleť od brady k ušiam. Pre ešte lepší efekt použite aj techniku posilnenia svalov. Ťahy opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností. Na masáž môžete použiť aj oleje či krémy z LaPaula.


   

Masáž na takzvané fajčiarske vrásky a väčšie pery s Collagen Lip Balm. Táto masáž má skvelý efekt aj na nasolabiálne vrásky. Ťahy opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností. Na masáž môžete použiť balzam na pery Collagen Lip Balm z LaPaula.


   

Skvelá tipy ako na zdvihnutie kútikov úst či v boji proti tkzv. syslíkom s LipoColl HA Hydroserum. Masážne ťahy a techniky opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností. Pre lepší efekt odporúčame pred masáž použiť LipoColl HA Hydroserum z LaPaula.


     

Ako na vrásku hnevu? Stačí pár jednoduchých pohybov a masážnych techník a vaša tvár bude vyzerať o pár rokov mladšie a šťastnejšie. Masážne ťahy a techniky opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností. Na masáž môžete použiť aj oleje či krémy z LaPaula.


 

Jednoduchá a efektívna masáž na opuchy okolo očí a lymfu s Hydro Balance Face Cream. Lymfatická masáž, prostredníctvom ktorej odvádzate prebytočnú vodu z okolia očí a tým zjemníte opuchy a vačky pod očami. Každý ťah odporúčame zakončiť až pri kľúčnej kosti. Tlak by mal byť jemný a príjemný. Masážne ťahy a techniky opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností. Na masáž môžete použiť Hydro Balance Face Cream z LaPaula.


     

Ako uvoľniť kývač hlavy a uvoľniť krk? Stačí priložiť ruku na čelo, jemne ňou zatlačiť a následne masírovať sval pod pokožkou. Svaly na krku sa majú tendenciu zmršťovať či skracovať a preto je veľmi dôležité ich uvoľnenie. Masážne ťahy a techniky opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností.


       

Vrásky na krku vznikajú najmä z nesprávnej mimiky ako aj nesprávneho držania tela. Ako na krásny krk bez vrások? Masážne ťahy a techniky opakujeme 5-7 až 11krát podľa vašich časových možností. Na masáž môžete použiť napríklad krém SOS Skin Care z LaPaula.


RANNÝ EXPRES KRÁSY Ranná celo-tvárová masáž pre krásnu a mladú pleť za 10 minút s Katkou Kateriničovou. Pre ešte lepšie účinky masáže navrhujeme aplikovať pred masážou vaše obľúbené sérum a krém od LaPaula.

Face Yoga: Tajomstvo pre krásnu a hladkú pleť

Face Yoga: Tajomstvo pre krásnu a hladkú pleť

Každá žena túži mať krásnu, pružnú a zdravú pleť, a preto je starostlivosť o pleť dôležitou súčasťou každodenného života. Kozmetika a rôzne ošetrenia tváre pomáhajú udržiavať pleť v dobrej kondícii, ale čo ak by existovala metóda, ktorá by posilnila účinky kozmetiky a podporila prirodzený proces omladenia pokožky? Takou metódou je face yoga - cvičenie, ktoré posilňuje svaly tváre a zlepšuje jej vzhľad.


Biopeptide serum spray - tekutý zázrak

Biopeptide serum spray - zázrak, ktorý potrebujete

Počuli ste už o blahodárnych účinkoch nášho najpredávanejšieho produktu - Larens Biopeptide Serum Spray? Tento sprej je doslova zázrakom medzi kozmetikou, ktorú používam a dnes vám poviem, prečo to tak je.