Účinné látky

Problematická pleť netrápi len mladých ľudí.

Problematická pleť netrápi len mladých ľudí.

Problémová pleť, či už sprevádzaná akné, začervenaním, zápalom alebo drobnými ťažko sa hojacimi ranami, je častým spoločníkom mnohých z nás. Tieto signály od našej pokožky sú výzvou k hľadaniu efektívnych riešení. Jedným z kľúčov k dosiahnutiu zdravej a svieže vyzerajúcej pokožky je pochopenie príčin problémov a využitie správnych prostriedkov na ich riešienie.


Lymfatický systém a krása

Lymfatický systém a krása

Keď sa povie lymfatický systém, často si predstavíme potrebu dostatočného pitného režimu a občasné podstúpenie lymfatickej masáže pre jeho správne fungovanie. Tento „dopravný systém“ tela, ktorý odvádza škodliviny, je viac ako dôležitý nielen pre našu vonkajšiu krásu ale aj pre našu imunitu. Zohráva dôležitú rolu v odstraňovaní odpadových látok, baktérií a toxínov. 


Doprajte si extra starostlivosť.

Doprajte si extra starostlivosť.

Pleťové masky sú dôležitým prvkom v rutine starostlivosti o pleť. Poskytujú hlboké ošetrenie, ktoré bežná denná starostlivosť nedokáže ponúknuť. Sú navrhnuté tak, aby prenikli hlbšie do pokožky a poskytli intenzívnu výživu, hydratáciu alebo čistenie. Výhodou používania pleťových masiek je, že účinné látky v nich obsiahnuté môžu preniknúť do hlbších vrstiev epidermy, čím sa efektívne riešia špecifické problémy s pleťou ako je suchosť, akné, nadmerná mastnota alebo podráždenie.


Účinky vitamínu C sa prejavia zvnútra aj zvonku.

Účinky vitamínu C sa prejavia zvnútra aj zvonku.

Vitamín C je zásadným prvkom nielen pre udržiavanie zdravia a silného imunitného systému, ale má tiež významný vplyv na vonkajšiu krásu. Jeho prínos sa prejavuje nielen pri vnútornom užívaní, ale aj v podobe posilnenia kože, vlasov a nechtov. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre pevnú a pružnú pokožku, pomáha v boji proti starnutiu kože a podporuje jej zdravý a žiarivý vzhľad.


Peptidy v starostlivosti o pleť: Prečo sú nevyhnutné pre zdravú a mladistvú pokožku?

Peptidy v starostlivosti o pleť: Prečo sú nevyhnutné pre zdravú a mladistvú pokožku?

Peptidy, tieto malé, ale výkonné molekuly, sú kľúčom k udržaniu mladistvého a zdravého vzhľadu pokožky. Skladajú sa z krátkych reťazcov aminokyselín a majú zásadný význam pre tvorbu bielkovín, ako sú kolagén a elastín. Tieto zložky sú nevyhnutné pre udržanie pevnosti a pružnosti pokožky. Vďaka schopnosti stimulovať tvorbu kolagénu, peptidy nielenže obnovujú stratenú pevnosť pleti, ale tiež zjemňujú vrásky a činí pokožku hladkou a pružnou.


Všetko, čo potrebujete vedieť o Larens!

Všetko, čo potrebujete vedieť o Larens!

Počuli ste už o produktoch Larens? Ak nie, sme si istí, že čoskoro budete, nakoľko kozmeceutiká Larens sa stávajú čoraz viac a viac populárnejšie a to medzi rôznymi vekovými kategóriami.


Larens - starostlivosť bez skalpela

Larens - starostlivosť bez skalpela

Vaša pleť je všade s vami, vplývajú na ňu rôzne vonkajšie faktory, stres, teplotné zmeny. Preto je veľmi dôležité svoju pleť uchovávať vždy sviežu a hydratovanú. Musíme jej dodať to čo potrebuje aby si zachovala svoje ochranné faktory. Jedinečné zložky Larens produktov sú určené pre citlivú, problematickú či aknóznu pokožku. 


Zázračný rituál. Takto sa zbavíte akné!

Zázračný rituál. Takto sa zbavíte akné!

Trpíte akné a už ste vyskúšali všetko? Riaďte sa týmto návodom a výsledky uvidíte už čoskoro. Dozviete sa aké produkty, kedy a ako ich používať, tak aby ste dosiahli čo najlepší efekt. 

Ďalej